Chřibské pověsti o loupežníku Pečinkovi

Chřibské pověsti o loupežníku Pečinkovi - Pavel Adler | Jesuslecitona.org

...ografické citace dokumentů ve fondu Krajské knihovny Františka Bartoše vydaných v roce 2018, které se ke Zlínskému kraji tematicky či autorsky vztahují ... Slovácký deník | Chřibské pověsti O loupežníku Pečinkovi ... ... . Naučná literatura je tříděna do tematických skupin podle kategorií Konspektu. No, Staré pověsti české jsou oproti tomu pohoda, jen to chce trochu se soustředit. Nelituji, že jsem si je přečetla úplně všechny, mám úžasné vydání s pěknými ilustracemi a grafickou úpravou celkově. Rozhodně mi jsou všechny tyto pověsti bližší než Staré řecké báje a pověsti. Pověsti Povídky Prózy ... O loupežníku Pečinkovi: chřibské pov ... Slovácký deník | Chřibské pověsti O loupežníku Pečinkovi ... ... . Rozhodně mi jsou všechny tyto pověsti bližší než Staré řecké báje a pověsti. Pověsti Povídky Prózy ... O loupežníku Pečinkovi: chřibské pověsti. Vydání první. Olomouc : Aleš Prstek, 2018. 151 stran . ISBN 978-80-907016-2-5. ... [Zlín] : Časopis Nezbeda a Cvrček, o.p.s. ve spolupráci s Centrem pro katechezi Arcibiskupství olomouckého, 2018. 42 stran . Poznáváme naše světce. ISBN 978-80-906564-5-1....

INFORMACE

AUTOR
Pavel Adler
DIMENZE
7,22 MB
NÁZEV SOUBORU
Chřibské pověsti o loupežníku Pečinkovi.pdf

POPIS

Mnohá místa v Chřibských lesích okolo hradů Cimburku a Buchlova nesou Pečinkovo jméno. Již po generace rodiče a prarodiče vyprávějí příběhy o Pečinkovi, nechvalně známém loupežníku, a jeho komplici Andělovi. Pavel Adler jako první sepsal všechny tyto historky. Ve spolupráci Jiřím J. K. Nebeským ověřil dobové reálie. Každou z pověstí o Pečinkovi v knize ilustrovala svými akvarely Stanislava Prymusová.

Chcete si přečíst knihu?Chřibské pověsti o loupežníku Pečinkovi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Adler. Číst Chřibské pověsti o loupežníku Pečinkovi Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY