Největší moderní války: Od Koreje po Írák

Největší moderní války: Od Koreje po Írák - Aleš Poledne | Jesuslecitona.org

...u lidově demokratickou republiku, až do moderní doby ... Největší moderní války od Koreje po Írák (Aleš Poledne ... ... .. Korejský poloostrov byl obýván v období starého paleolitu asi před 400-700 tisíci lety. Nejstarší známá korejská keramika se datuje kolem roku 8000 př. n ... Nakúpte za 49,00 € a máte dopravu ZDARMA. prihlásenie. Prihlásenie Eufrat je největší řekou na Blízkém východě, která zároveň spolu s řekou Tigris měla významnou roli v rozvoji moderní civilizace. Pokud byste se rozhodli pro plavbu po této řece, ta ... Největší moderní války od Koreje po Írák (Aleš Poledne ... ... . Pokud byste se rozhodli pro plavbu po této řece, tak se při ní můžete zastavit ve městech, kterými řeka protéká - Babylón, Ar-Raqqah, Ramádí, Fallujah, Kufa a Nasiriyah. Irácká republika je od svržení diktátora Saddáma Husajna v roce 2003 státem sužovaným sektářským násilím. Sousedí s Kuvajtem, Saudskou Arábií, Jordánskem, Sýrií, Tureckem, Íránem. Hlavním městem je Bagdád. Kopička, Karel. Historie válek (od roku 3000 před Kristem až po současnost). Praha: Euromedia Group -Knižní klub 2004 Lukowiak, Ken. Vojákova píseň. z angl. orig. přel. Vladimír Čort.Praha: Naše vojsko 2009 Poledne, Aleš V. Největší moderní války (od Koreje po Irák). Praha: Volvox Globator 2004 Snow, Peter; Snow, Dan. To bylo po dlouhá léta tvořeno především nesmírně početnou flotilou malých člunů. Je otázkou, nakolik byl tento stav výsledkem nějaké cílené koncepce (ta mohla navazovat na někdejší sovětskou koncepci "malé války", aplikované ve dvacátých letech minulého století a za II světové války)....

INFORMACE

AUTOR
Aleš Poledne
DIMENZE
9,65 MB
NÁZEV SOUBORU
Největší moderní války: Od Koreje po Írák.pdf

POPIS

Války jsou součástí lidský dějin, a bohužel jí pravděpodobně zůstanou i v budoucnu. Kniha poskytuje přehled největších válečných střetů po roce 1945 s výjimkou arabsko-izraelských konfliktů na Blízkém východě, které si zasluhují samostatnou publikaci. Je určena nejširší čtenářské veřejnosti, která může získat základní přehled o jednotlivých moderních válkách. Čtenáři se dozvědí fakta o válce v Koreji, ve Vietnamu, na Falklandech, o střetu mezi Irákem a Íránem, o osvobozování Kuvajtu, i o válce proti diktátoru Saddámu Husajnovi. Každá kapitola je zakončena chronologií konfliktu.

Chcete si přečíst knihu?Největší moderní války: Od Koreje po Írák ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Aleš Poledne. Číst Největší moderní války: Od Koreje po Írák Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY