Se srpem v zádech: aneb Malé dějiny posranosti

Se srpem v zádech: aneb Malé dějiny posranosti - Jiří Pilous | Jesuslecitona.org

.... No, máme co dohá nět. Se srpem v zádech ... Kudy ven - Jiří Pilous | Databáze knih ... . zvukový dokument ... Román, v knižní podobě vydaný s podnázvem Malé dějiny posranosti, se srovnává uceleně a souvisle s celým obdobím normalizace. Chybí-li mu něco, pak je to laskavá shovívavost vůči normalizačnímu hnoji. Zbabělost je zde zbabělostí, trapnost trapností, nechutnost nechutností ... Muka dospívání aneb Těžký hypochondr v pubertě ... Se srpem v zádech silnejsi Brownová, Sa ... Se srpem v zádech aneb Malé dějiny posranosti - hodnocení ... ... ... Se srpem v zádech silnejsi Brownová, Sandra Silnější než slova smireni Gertlerová, Stephanie ... Právní dějiny ČSR v letech 1939 - 1947 uv_pravo Dostalík, Petr - Jakešová, Petra Úvod do práva komun_pr Stehlík, Václav Se srpem v zádech Lucerna ARTUR K. AJ. Věc Makropulos Německo-český, Č-N slovník Pluto Bible ... Malé dějiny filozofie ... E+E aneb život očima ženy Astera G Dva kroky od ráje Ovidius Publ.Naso Proměny AVATAR Orwell George Barmské dny Binchyová ... V praxi se Pakt skládá z rezoluce Evropské rady přijaté 17. června 1997 v Amsterodamu a dvou nařízení Rady ze 7. července 1997, která stanoví základní technická opatření (jedno o kontrole rozpočtové disciplíny a koordinaci hospodářských politik a druhé o zavádění postupu snižování nadměrného schodku). PhDr. Jan Lukavec, Ph.D. vystudoval český jazyk - literaturu a kulturologii na FF UK v Praze, absolvoval půlroční stáž na univerzitě v Kostnici. Je autorem knih Fanatik, prorok, či klaun? G. K. Chesterton a jeho interpreti (CDK), Zneklidňující svět zrcadel (Malvern), Od českého ... Důležité je, že se asi řítíme do maléru. Ostatně to už před drahnou dobou tady i jinde předpověděl Přírodovědec. Otevírá se prostor pro extrémismus, pravicový i levicový. Ten pravicový už nějaký čas vítězí. Na těch slavících jsem neviděl nikoho se srpem a kladivem na zádech vyhrožovat znárodněním....

INFORMACE

AUTOR
Jiří Pilous
DIMENZE
7,17 MB
NÁZEV SOUBORU
Se srpem v zádech: aneb Malé dějiny posranosti.pdf

POPIS

Román Se srpem v zádech se srovnává uceleně a souvisle s celým obdobím normalizace. Chybí-li mu něco, pak je to laskavá shovívavost vůči normalizačnímu hnoji. Zbabělost je zde zbabělostí, trapnost trapností, nechutnost nechutností, televizní zločinec televizním zločincem. Dějiny prosakují z druhého plánu skrze optiku subjektivních zážitků, podaných se sarkasmem, sebeironií, smyslem pro gagy a absurditu, často formou parafrází a mystifikací. Vypravěč sleduje linii několika osudů včetně svého a prokládá ji epizodickými fragmenty. Malé je zde velkým a velké malým, vnímáno očima školáčka, gymnazisty, vysokoškoláka a dospělého na prahu kariéry, který namočil nohu do všeho, ale nikdy ne tak docela. Stokrát se lze zasmát a stokrát zaplakat.

Chcete si přečíst knihu?Se srpem v zádech: aneb Malé dějiny posranosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Pilous. Číst Se srpem v zádech: aneb Malé dějiny posranosti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY