Práce, nebo důchod?: senioři, trh práce a aktivní stárnutí

Práce, nebo důchod?: senioři, trh práce a aktivní stárnutí - Monika Bédiová, | Jesuslecitona.org

..., trh práce a aktivní stárnutí Monika Bédiová , Martina Rašticová , • Books & Pipes Publishing (2019) "Monografia autorského kolektívu Martina Rašticová, Monika Bédiová a další Práce, nebo důchod? Senioři, trh práce a aktivní stárnutí predstavuje po obsahovej stránke vysoko aktuálny, zaujímavý a prínosný dokument s praktickým využitím pre tvorcov politík, ale aj v akademickej sfére pre ďalší výskum ... Práce, nebo důchod? | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Práce, nebo důchod?: senioři, trh práce a aktivní stárnutí. Monika Bédiová, Martina Rašticová ... Práce, nebo důchod? Autor: Bédiová, Monika, Rašticová, Martina a kol. Nakladatel: Books & Pipes Publishing EAN: 9788074851773 ISBN: 978-80-7485-177-3 Práce, nebo důchod?: senioři, trh práce a aktivní stárnutí Poprvé v lidské historii máme my i naši blízcí reálnou šanci dožít se v přiměřeném zdraví dlo ... Práce, nebo důchod? | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Práce, nebo důchod?: senioři, trh práce a aktivní stárnutí. Monika Bédiová, Martina Rašticová ... Práce, nebo důchod? Autor: Bédiová, Monika, Rašticová, Martina a kol. Nakladatel: Books & Pipes Publishing EAN: 9788074851773 ISBN: 978-80-7485-177-3 Práce, nebo důchod?: senioři, trh práce a aktivní stárnutí Poprvé v lidské historii máme my i naši blízcí reálnou šanci dožít se v přiměřeném zdraví dlouhého života. Obavy z ekonomické zátěže a disharmonie pracovního trhu v souvislosti se stárnutím populace vnímáme jako výzvu, která nás inspiruje k výzkumům ... Senioři, trh práce a aktivní stárnutí. BÉDIOVÁ...

INFORMACE

AUTOR
Monika Bédiová,
DIMENZE
9,23 MB
NÁZEV SOUBORU
Práce, nebo důchod?: senioři, trh práce a aktivní stárnutí.pdf

POPIS

Poprvé v lidské historii máme my i naši blízcí reálnou šanci dožít se v přiměřeném zdraví dlouhého života. Obavy z ekonomické zátěže a disharmonie pracovního trhu v souvislosti se stárnutím populace vnímáme jako výzvu, která nás inspiruje k výzkumům, šetřením a podrobným analýzám. Předkládaná monografie hledá odpovědi na otázky spojené s touto fylogeneticky unikátní situací a nabízí možná řešení pro manažery, lídry i tvůrce sociálních politik.

Chcete si přečíst knihu?Práce, nebo důchod?: senioři, trh práce a aktivní stárnutí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Monika Bédiová,. Číst Práce, nebo důchod?: senioři, trh práce a aktivní stárnutí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY