Mrazivé plameny

Mrazivé plameny - Jens Henrik Jensen | Jesuslecitona.org

...dí. Jde o velmi návykové čtení, kde spolu s krátkými kapitolami, tuto knihu přečtete doslova na jeden zátah ... Mrazivé plameny - Jens Henrik Jensen | Kniha na Alza.cz ... . Kniha: Mrazivé plameny - Jens Henrik Jensen. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Mrazivé plameny (e-kniha) Autor: Jens Henrik Jensen. Niels se ukrývá na malém švédském ostrově, kde nabír ... Kniha Mrazivé plameny | Moja-Kniha.sk ... . Mrazivé plameny (e-kniha) Autor: Jens Henrik Jensen. Niels se ukrývá na malém švédském ostrově, kde nabírá síly k závěrečné odvetě. Ve hře je příliš. Pokud se jeho plán dopadnout zločince nevydaří, nikdy už neuvidí svého syna a ... Mrazivé plameny Dánský válečný veterán Niels Oxen je od tragédie na moři považován za mrtvého. Ve skutečnosti se však ze svých ran vyléčil na malém ostrově švédského souostroví, a teď před ním leží nejtěžší životní rozhodnutí.Pokud vůdci utajené organizace Danehof zjistí, že jejich atentát na Oxena selhal ... Mrazivé plameny mě zpočátku zarazily velkým počtem stránek přesazujících 620. Jedná se sice o nejrozsáhlejší díl z celé trilogie OXEN, ale za mě jeden z nejlepších. Skoro na každé stránce na vás sálá všudypřítomné napětí a o neočekávané situace není rozhodně nouze. Mrazivé plameny je pokračování prvních dvou dílů série Nielse Oxena - Oběšení psi a Temní muži . Dánský válečný veterán Niels Oxen je od trag...

INFORMACE

AUTOR
Jens Henrik Jensen
DIMENZE
12,96 MB
NÁZEV SOUBORU
Mrazivé plameny.pdf

POPIS

Dánský válečný veterán Niels Oxen je od tragédie na moři považován za mrtvého. Ve skutečnosti se však ze svých ran vyléčil na malém ostrově švédského souostroví, a teď před ním leží nejtěžší životní rozhodnutí.Pokud vůdci utajené organizace Danehof zjistí, že jejich atentát na Oxena selhal, stane se terčem. A pokud se o jeho přežití dozví dánská policie, bude obviněn z vraždy, kterou nespáchal.I přes to se Oxen rozhodne odhalit pravou tvář viníků. Pokud se mu to nepodaří, čeká ho život na útěku – a už nikdy neuvidí svého syna. S tímto nemožným úkolem kontaktuje Martharethe Franck – svou bývalou kolegyni z tajné služby, která mezitím dostala vyhazov, a teď pracuje jako asistentka prodeje a hotelová uklízečka. Oxen a Franck znovu navážou spolupráci s původním šéfem tajné služby Axelem Mossmanem a jeho synovcem.Boj proti Danehof má katastrofické následky pro všechny zúčastněné, a jediný způsob, jak škodu napravit, je, dopadnout temné muže. Jak ale porazit neviditelného nepřítele?Mrazivé plameny je pokračování prvních dvou dílů série Nielse Oxena – Oběšení psi a Temní muži..

Chcete si přečíst knihu?Mrazivé plameny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jens Henrik Jensen. Číst Mrazivé plameny Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY