Třináct českých pohádek: První čtení s velkými písmeny

Třináct českých pohádek: První čtení s velkými písmeny - - | Jesuslecitona.org

...běhy, které do zlatého fondu českých pohádek Erben uložil, nabízí knížka pro nejmenší čtenáře s ilustracemi Heleny Zmatlíkové ... Nakladatelství Svojtka & Co. - Třináct českých pohádek ... . Třináct českých pohádek. ... Popelka - První čtení s velkými písmeny. Edice "První čtení do kapsy" přináší začínajícím čtenářům převyprávěné a ... Kód: 0373408 Autor: neuveden EAN: 9788075674234 Třináct českých pohádek (PRVNÍ ČTENÍ S VELKÝMI PÍSMENY) Svojtka&Co., 2019 . Posielame do piatich ... Laskavý vánoční příběh na motivy klasických českých pohádek. S pořádnou zimou, spoustou sněhu, ... Pohadky s velkymi pismeny | Sleviste.cz ... ., 2019 . Posielame do piatich ... Laskavý vánoční příběh na motivy klasických českých pohádek. S pořádnou zimou, spoustou sněhu, vesničkou pod horami, hustými lesy i pekelnou branou ve skalách. ... Třináct českých pohádek (PRVNÍ ČTENÍ S VELKÝMI PÍSMENY) Svojtka&Co., 2019 . Akcia . Posielame do troch dní. Zasněte se při četbě třinácti národních pohádek podle Erbena a Němcové. Hloupý Honza přehádá i krále, Zlatovláska pomocí živé vody zachrání Jiříka a Smolíček se bude muset spolehnout na svého jelena ... Inzerát POHÁDKY PRO VŠEDNÍ DEN - první čtení s porozuměním v okrese Pardubice, cena 125Kč, od evelyna na Sbazar.cz. Popis: Nová knížka pohádek psaná podle pravidel genetické metody výuky čtení. Pohádky jsou psány velkými tiskacími písmeny a jsou řazeny od pohádek složených jen z jednoduchých jednoslabičných slov přes další z dvouslabičných až po pohádky se ... Děti si je budou moci číst nejen s rodiči, ale i samy, protože jsou psány velkými tiskacími písmeny, podporujícími genetickou metodu čtení. Slova a věty budou malí čtenáři vnímat snadno a přirozeně, takže budou příběhy doslova hltat a těšit se z každé další pohádkové zápletky. Vtipné, napínavé a poučné pohádky o zvířátkách jsou určeny nejen předškolním dět em, ale jejich krátké texty s velkými písmeny lze doporučit také začínajícím čtenářům. Při plnění úkolů si procvičí nejen čtení, ale i paměť a postřeh. Bohatě ilustrovaná, vázaná v pevné vazbě, 64 stran detail obálky Nová knížka pohádek psaná podle pravidel genetické metody výuky čtení. Pohádky jsou psány velkými tiskacími písmeny a jsou řazeny od pohádek složených jen z jednoduchých jednoslabičných slov přes další z dvouslabičných až po pohádky se čtyřslabičnými slovy, které jsou již náročnější. Pohádky jsou přiměřeně krátké, aby je děti stihly během ... Báječná kolekce 25 nejznámějších pohádek na více než 450 stránkách. Krásné obrázky rozvíjí fantazii malých i velkých. Pohádky jsou vysázené velkými písmenky, jsou vhodné i pro čtení genetickou metodou. Pojďme si číst o Červené karkulce, Petrovi Panovi, Ošklivém káčátku, Šípkové Růžence, Aladinově...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
11,36 MB
NÁZEV SOUBORU
Třináct českých pohádek: První čtení s velkými písmeny.pdf

POPIS

Zasněte se při četbě třinácti národních pohádek podle Erbena a Němcové. Hloupý Honza přehádá i krále, Zlatovláska pomocí živé vody zachrání Jiříka a Smolíček se bude muset spolehnout na svého jelena se zlatými parohy. A co takový Otesánek, kouzelný ubrousek nebo hrneček, který nepřestává vařit kaši? Jaké lapálie lidem způsobí? Pamatujete si ještě, jak to bylo dál? Klasické příběhy jsou doplněny nádhernými ilustracemi Václava Karla a převyprávěny moderním jazykem. Děti si je budou moci číst nejen s rodiči, ale i samy, protože jsou psány velkými tiskacími písmeny, podporujícími genetickou metodu čtení. Slova a věty budou malí čtenáři vnímat snadno a přirozeně, takže budou příběhy doslova hltat a těšit se z každé další pohádkové zápletky.

Chcete si přečíst knihu?Třináct českých pohádek: První čtení s velkými písmeny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Třináct českých pohádek: První čtení s velkými písmeny Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY