O jinakosti (aneb Hovory v taxíku)

O jinakosti (aneb Hovory v taxíku) - Eva Kantůrková | Jesuslecitona.org

...a podobně. Od autorky jsem četl pouze Přítelkyně z domu smutku a tam byla práce s jazykem a textem brilantní, takže jsem čekal něco podobného ... O jinakosti (aneb Hovory v taxíku) - Eva Kantůrková ... ... . O jinakosti (aneb Hovory v taxíku)-- autor: Kantůrková Eva Každý má svého vraha-- autor: Mautnerová Anna Le Romantique-- autor: OFFENBACH JACQUES. Komentáře ke slovu virtuozita, virtuosita Eva Kantůrková: O jinakosti aneb Hovory v taxíku. Literární večer Asociace spisovatelů ... Po studiích pracovala v aparátu Svazu mládeže a v Čs. ústředí knižní kultury. Teprve v roce 196 ... Literární.cz | Nenávist je žíravina vhodná ke zničení ... . Literární večer Asociace spisovatelů ... Po studiích pracovala v aparátu Svazu mládeže a v Čs. ústředí knižní kultury. Teprve v roce 1967 se stala profesionální spisovatelkou. Její romány a povídky jako například Doteky nebo Po potopě jsou psychologicky zaměřené. ... O jinakosti (aneb Hovory v taxíku) O jinakosti (aneb Hovory v taxíku) ... Dozvíte se, jak se "randí" přes odpadní roury i další věci o ivotě v tehdejším vězení. Není to jednoduché čtení, ale stojí za to. Reagovat. Ohodnoťte recenzi: 0. 0. Brožice. Dlouho jsem znala jenom televizní seriál, který jsem viděla několikrát. Až nedávno se mi povedlo sehnat z ......

INFORMACE

AUTOR
Eva Kantůrková
DIMENZE
5,6 MB
NÁZEV SOUBORU
O jinakosti (aneb Hovory v taxíku).pdf

POPIS

Kniha Evy Kantůrkové nelze rozhodně zařadit mezi prvoplánové prózy, které dnes tak často nacházíme na knihkupeckých pultech. Dva souběžně vyprávěné retrospektivní příběhy s některými autobiografickými prvky propojuje ve třetím plánu reálný dialog mezi hlavními protagonisty, který dotváří hlavní námět románu: hledání příčin a důsledků jinakosti v podobě etnické i obecně lidské. Autorka čtenářům nabízí nevšední příležitost nahlédnout do svého myšlenkového světa, osobních názorů i do dříve tak často úzkostlivě skrývané citlivé duše. Neopominutelná, a pro tvorbu Evy Kantůrkové zcela samozřejmá, je i jazyková virtuozita a stylistická vytříbenost celého díla.

Chcete si přečíst knihu?O jinakosti (aneb Hovory v taxíku) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Kantůrková. Číst O jinakosti (aneb Hovory v taxíku) Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY