My proti vám

My proti vám - Fredrik Backman | Jesuslecitona.org

...: Vi mot er Překlad: Matocha, Helena Popis: 1× kniha, vázaná, 424 stran, česky Rozměry: 14 × 20,8 cm Rok vydání: 2018 (1 ... My proti vám (Fredrik Backman) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . vydání) My proti vám. Čtenářské recenze (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnocení Jak je pro tohoto autora typické, i v této knize s lehkostí popisuje těžká společenská témata, ze kterých vyplyne jediný závěr, a sice že vesnice je stejná všude na ... Román My proti vám vypráví o měsících následujících po událostech, které otřásly Medvědínem v předešlé kni ... My proti vám (Fredrik Backman) | Detail knihy | ČBDB.cz ... ... Román My proti vám vypráví o měsících následujících po událostech, které otřásly Medvědínem v předešlé knize. Nejlepší kamarádky Maya a Ana tráví léto na odlehlém ostrově a snaží se nechat celý svět za sebou, ale nic nedopadne tak, jak doufaly. Řevnivost mezi Medvědínem a sousedním městem Hedem přerůstá v ... My proti vám je voľným pokračovaním Medveďoviec a hovorí príbeh mesta, ktoré padlo a znova povstalo. Medveďovce (prvý diel) boli o hokeji a vnútorné pochody ľudí okolo neho boli druhoradé. V My proti vám hokej ľuďom zobrali a autor odhaľuje, čo to s nimi urobilo. Čo s nami urobí, keď nám zoberú náš každodenný ... Román My proti vám vypráví o měsících následujících po událostech, které otřásly Medvědínem v předešlé knize. Nejlepší kamarádky Maya a Ana tráví léto na odlehlém ostrově a snaží se nechat celý svět za sebou, ale nic nedopadne tak, jak doufaly. Název: My proti vám. Autor: Fredrik Backman. Nakladatelství: Host. Počet stran: 440. Rok vydání: 2018. Začátek knihy se vrací zpátky do Medvědína ( předchozí díl) a autor vás seznamuje s nejdůležitějšími událostmi. Zavede vás zpátky k incidentu mezi nadějným hokejistou, miláčkem Medvědína Kevinem a Mayou - dcerou ... Román My proti vám vypráví o měsících následujících po událostech, které otřásly Medvědínem v předešlé knize. Nejlepší kamarádky Maya a Ana tráví léto na odlehlém ostrově a snaží se nechat celý svět za sebou, ale nic nedopadne tak, jak doufaly. Audiokniha My proti vám obsahuje druhý díl ze série Medvědín. Autorem je Fredrik Backman, tvůrce...

INFORMACE

AUTOR
Fredrik Backman
DIMENZE
8,5 MB
NÁZEV SOUBORU
My proti vám.pdf

POPIS

Do Medvědína přišlo násilí a jeho obyvatelé musejí ukázat, zač vlastně stojí.Pokračování románu Medvědín líčí měsíce následující po událostech, které otřásly městečkem v lesích na sklonku zimy. Nejlepší kamarádky Maya a Ana tráví léto na odlehlém ostrově a snaží se nechat celý svět za sebou, jenže nic nedopadne tak, jak doufaly. Řevnivost mezi Medvědínem a sousedním Hedem tiše přerůstá v boj o peníze, moc a příležitosti. Konflikt vypukne naplno ve chvíli, kdy se střetnou oba hokejové kluby. Na povrch navíc vypluje jedno překvapivé tajemství a celé město musí ukázat, zač vlastně stojí. Bude se říkat, že násilí přišlo do Medvědína až v létě, ale není to pravda. Už tam totiž dávno bylo.Román My proti vám empaticky popisuje ničivé lidské vztahy na malém městě. Je to vyprávění o oddanosti, přátelství a lásce, která se nebojí čelit ničemu. A taky o hokeji, jak jinak.

Chcete si přečíst knihu?My proti vám ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Fredrik Backman. Číst My proti vám Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY