Běžkyně

Běžkyně - Peter May | Jesuslecitona.org

...nzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Běžkyně - Peter May | Elektronická kniha na Alza.cz ... . Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Kniha Běžkyně vypráví Lizzyin příběh od školačky běhající po londýnských ulicích až po závodnici lámající rekordy v nejtěžších závodech a horách. Vrozená vytrvalost a hluboký vztah k horám vedou Lizzy k výkonům na abso ... Běh - Wikipedie ... . Vrozená vytrvalost a hluboký vztah k horám vedou Lizzy k výkonům na absolutní hranici jejích možností, například ohromujícímu 320kilometrovému běhu Himálajem ... Czech: ·female runner ... Definition from Wiktionary, the free dictionary Běžkyně je pátý díl ze série čínských thrillerů Petera MayeVrcholový čínský plavec spáchá v předvečer olympiády sebevraždu — a Čína tak ztrácí naději na vítězství proti Americe. Olympijský vzpěrač si vezme život v náruči své pekingské milenky — a nejvyšší kruhy se pokoušejí tento skandál ututlat. 3,654 Followers, 508 Following, 388 Posts - See Instagram photos and videos from Zuz (@zuzkadurcova) Early life and education. Robin Arzón was born in 1981 in Philadelphia to a Cuban refugee mother and a Puerto Rican father. Her mother, a doctor, taught herself English by watching PBS. Her father is an attorney and former law professor. Kateřina Provazníková Sn...

INFORMACE

AUTOR
Peter May
DIMENZE
4,20 MB
NÁZEV SOUBORU
Běžkyně.pdf

POPIS

Vrcholový čínský plavec spáchá v předvečer olympiády sebevraždu — a Čína tak ztrácí naději na vítězství proti Americe. Olympijský vzpěrač si vezme život v náruči své pekingské milenky — a nejvyšší kruhy se pokoušejí tento skandál ututlat. Jenže ze sebevražd se vyklubou vraždy a ukáže se, že jsou spojeny s dalšími „náhodnými úmrtími“ nejlepších čínských atletů. Případu se ujímá čínský detektiv Li Jen a americká soudní lékařka Margaret Campbellová. Jejich jedinou nadějí je olympijská běžkyně. Ta ale záhadně zmizí a Liho kariéra i budoucnost mezinárodní atletiky se ocitají ve vážném ohrožení.

Chcete si přečíst knihu?Běžkyně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter May. Číst Běžkyně Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY