Ve jménu života vašeho...

Ve jménu života vašeho... - - | Jesuslecitona.org

...Palachova týdne v roce 1989… nakladatelství, jehož záměrem je zpřístupnit díla dosud nevydaná ... Veronika dudkova ve jmenu zivota vaseho | Sleviste.cz ... . Společně tvoříme knihy začínajících i zkušených autorů s pokorou k jejich duši, jež skrze slova předává autentické prožitky nám ostatním, tím nás kniha spojuje. Ve jménu Života. 46 likes. Z respektu a lasky k africkym zviratum, ktere se stavaji tercem pytlaku a lovcu trofeji. Sirenim techto informaci muzeme pomoci ochranit jejich ZIVOT... Disk „Ve jménu života" stojí asi ... Malý Růženec Matky Marie - 10 ... . Sirenim techto informaci muzeme pomoci ochranit jejich ZIVOT... Disk „Ve jménu života" stojí asi 3500 rublů. Pro některé je to velká ohromná částka, pro někoho je to zcela normální, ale „ropucha tiskne", aby utratila 3500 rublů - je lepší stáhnout zdarma disk Haji Bazylkhan Dyusupov ve jménu života. Symbol a skutečnost (Ve jménu života vašeho..., 1991) Jak být spravedliví k minulosti? (Úvaha teoretická) (Prostor, 1997) Dnešní krize křesťanství a možné východisko (Souvislosti, 1999) Řeč pro Vzdělávací nadaci Jana Husa; Život a počty (Dvakrát dvě je pět, 2011) Objekt zvýšené pozornosti (Protestant, 2011) Ať se čtení mých Růženců stane prvořadým úkolem vašeho života v nejbližší době [1] Ve jménu JÁ JSEM, KTERÝ JSEM, Přesvatá Bohorodičko, milovaná Matko Marie, poklekám před Tebou. Nemohu najít slov, která by mi dovolila vyjádřit veškerou Lásku mého srdce, kterou k Tobě cítím. Přijmi mou Lásku a vděčnost....

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,85 MB
NÁZEV SOUBORU
Ve jménu života vašeho....pdf

POPIS

Studentský sborník Ve jménu života vašeho... patřil v roce 1991 mezi první publikace našeho nakladatelství. Tehdy přelomová kniha přinesla množství dobových dokumentů a svědectví připomínajících čin Jana Palacha, Jana Zajíce a Evžena Plocka a reflektovala události Palachova týdne, jimiž v lednu 1989 začaly veřejné protirežimní aktivity nezávislých iniciativ nabývat celospolečenského dosahu. Po téměř třiceti letech vychází sborník v nové grafické úpravě a doplněný o texty evangelického faráře Miloše Rejchrta, socioložky Jiřiny Šiklové a historika Jakuba Jareše, které rozšiřují původní blok statí a úvah (Jindřich Chalupecký, Ladislav Hejdánek, Josef Zvěřina aj.). Jeho vydáním si připomínáme padesát let od smrti Jana Palacha a dalších sebeupálených i výročí listopadového boje za svobodu a demokracii a další ideály, v nichž jejich odkaz došel naplnění. V knize jsou reprodukovány fotografie Dagmar Hochové, Miloše Schmiedbergera a Lubomíra Kotka a řada archivních materiálů.

Chcete si přečíst knihu?Ve jménu života vašeho... ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Ve jménu života vašeho... Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY