Tajné nedělní recepty naší babičky - Zima

Tajné nedělní recepty naší babičky - Zima - Klára Trnková | Jesuslecitona.org

...8-80-87209-80-6 40 stran, 11,5 x 15 cm, brožovaná V řadě Tajné nedělní recepty najdete menu na každou neděli v roce ... Tajné nedělní recepty naší babičky - Zima - Klára Trnková ... ... . Ve čtvrtém sešitku vám babička poradí, co dobrého si dát k obědu v zimě. ... Tajné nedělní recepty naší babičky - Zima (Trnková Klára) - V řadě Tajné nedělní recepty najdete menu na každou neděli v roce. Ve čtvrtém sešitku vám babička poradí, co dobrého si dát k obědu v zimě. Najdete tu nejlepší vyzkoušené rodinné recepty s ohledem na roční období. Tajné nedělní recepty naší babičky ... Tajné nedělní recepty naší babičky - Zima - Klára Trnková ... ... . Najdete tu nejlepší vyzkoušené rodinné recepty s ohledem na roční období. Tajné nedělní recepty naší babičky. Zima . V řadě Tajné nedělní recepty najdete menu na každou neděli v roce. Ve čtvrtém sešitku vám babička poradí, co dobrého si dát k obědu v zimě. Tajné nedělní recepty naší babičky Zima. Klára Trnková. V řadě Tajné nedělní recepty najdete menu na každou neděli v roce. Ve čtvrtém sešitku vám babička poradí, co dobrého...

INFORMACE

AUTOR
Klára Trnková
DIMENZE
4,84 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajné nedělní recepty naší babičky - Zima.pdf

POPIS

V řadě Tajné nedělní recepty najdete menu na každou neděli v roce. Ve čtvrtém sešitku vám babička poradí, co dobrého si dát k obědu v zimě. Najdete tu nejlepší vyzkoušené rodinné recepty s ohledem na roční období. Knížka je sestavena tak, aby se žádné jídlo po celý rok neopakovalo. Závěr je věnován voňavé a tajuplné čokoládě, která osladí mrazivé, někdy zasněžené a často pochmurné dny. Ilustrace jsou opět koláže ze starých obrázků a pohlednic.

Chcete si přečíst knihu?Tajné nedělní recepty naší babičky - Zima ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Klára Trnková. Číst Tajné nedělní recepty naší babičky - Zima Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY