Srdcová královna

Srdcová královna - Kimmery Martinová | Jesuslecitona.org

...rky May el-Toukhy a jedním z nejúspěšnějších dánských filmů roku ... královna 2006 cz dabing - YouTube ... . Na festivalu v Sundance 2019 získal hlavní cenu diváků a byl nominován na cenu poroty. Diváckou cenu získal také na domácím festivalu v Göteborgu 2019 a je dánským vyslancem na cenu Americké ... Srdcová královna Dronningen . May el-Toukhy. Dánsko (2019) Dánská verze / Dannish. 127 min. České titulky / Czech subtitles. Úspěšná právnička Anna žije v krásném moderním domě se dvěma ... Srdcová královna - Kino Art ... . Úspěšná právnička Anna žije v krásném moderním domě se dvěma dcerami a manželem, lékařem Petrem. Její perfektní život ohrozí až příchod Petrova problematického náctiletého syna z ... Srdcová královna je ve skutečnosti až mrazivě neromantická a realistická psychologická studie toho, jak extrémně se mohou za určitých okolností skončit nevyrovnané mezilidské vztahy. Bez ohledu na to, jaká sympatická, inteligentní, empatická, tolerantní a laskavá se nám Anna v běžném životě jeví, ve vztahu k ... Srdcová královna Iracebeth, sestra Bílé královny (krajně exentrická a velice krutá žena, momentální vládkyně Podzemí, vyznačuje se znetvořenou hlavou, která je o 70 % větší oproti normálu) Bílá královna Mirana, sestra Srdcové královny (blazeovaná mladá dáma usilující o moc nad Podzemní říší) Srdcová kráľovná film, premiéra, obsah, trailer a veľa iných zaujímavých informácií. Kliknite pre podrobnosti... Srdcová královna **KINO v Praze! Vstupenky a informace o nadcházejícím promítání. Kino Atlas, neděle 12. 1. 2020. Novinky, lístky, nejnovější info, stejně jako program a vstupenky na nejlepší akce najdete na GoOut....

INFORMACE

AUTOR
Kimmery Martinová
DIMENZE
9,49 MB
NÁZEV SOUBORU
Srdcová královna.pdf

POPIS

Zadie Ansonová a Emma Colleyová jsou lékařky. Už od studií na medicíně jsou nejlepší přítelkyně, přestože jsou velmi odlišné. Dětská kardioložka Zadie je v nemocnici za hvězdu, zatímco tišší Emma bojuje každý den s drastickými případy na traumatologii. Vědí o sobě všechno – anebo to tak na první pohled vypadá. Když se do města Charlotte, kde obě žijí, přistěhuje jejich dávný společný známý, pohledný lékař s přezdívkou „doktor X“, začnou krvácet i jiná srdce než ta z operačních sálů. Jak se vypořádat s přítomností muže, který téměř zničil nejen jejich přátelství, ale i jejich kariéry, jehož však jedna i druhá kdysi milovaly?

Chcete si přečíst knihu?Srdcová královna ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kimmery Martinová. Číst Srdcová královna Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY