Běžkyně

Běžkyně - Peter May | Jesuslecitona.org

...es objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Běžkyně - Peter May | Elektronická kniha na Alza.cz ... . 33 prodejen po celé ČR Kniha Běžkyně vypráví Lizzyin příběh od školačky běhající po londýnských ulicích až po závodnici lámající rekordy v nejtěžších závodech a horách. Vrozená vytrvalost a hluboký vztah k horám vedou Lizzy k výkonům na absolutní hranici jejích možností, například ohromujícímu 320kilometrovému běhu Himálajem ... Peter May se vrací v pátém pokračování čínských ... Běh - Wikipedie ... ... Peter May se vrací v pátém pokračování čínských thrillerů Běžkyně zpět do Číny. Detektiv Li Jen se stal velitelem pekingského kriminálního oddělení. Margaret Campbellová je ve vysokém stupni těhotenství a příští týden mají mít tradiční čínskou svatbu. BĚŽKYNĚ přináší důvody proč běhat, inspiraci a zajímavé příběhy. Chceme se vzájemně povzbudit. Podporujeme motivaci k běhání, tu svoji i tu tvoji. Tento web může být webem každé běžkyně, která chce běhat. Díváme se na svět stejnýma očima a řešíme stejné problémy. Jsme také běžkyně. Přidej se k nám!...

INFORMACE

AUTOR
Peter May
DIMENZE
8,66 MB
NÁZEV SOUBORU
Běžkyně.pdf

POPIS

Vrcholový čínský plavec spáchá v předvečer olympiády sebevraždu — a Čína tak ztrácí naději na vítězství proti Americe. Olympijský vzpěrač si vezme život v náruči své pekingské milenky — a nejvyšší kruhy se pokoušejí tento skandál ututlat. Jenže ze sebevražd se vyklubou vraždy a ukáže se, že jsou spojeny s dalšími „náhodnými úmrtími“ nejlepších čínských atletů. Případu se ujímá čínský detektiv Li Jen a americká soudní lékařka Margaret Campbellová. Jejich jedinou nadějí je olympijská běžkyně. Ta ale záhadně zmizí a Liho kariéra i budoucnost mezinárodní atletiky se ocitají ve vážném ohrožení.

Chcete si přečíst knihu?Běžkyně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter May. Číst Běžkyně Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY