1177 př. Kr. Zhroucení civilizace a invaze mořských národů

1177 př. Kr. Zhroucení civilizace a invaze mořských národů - Eric H. Cline | Jesuslecitona.org

... 60 Kč (17 %) ... 1. 1177 př. Kr. zhroucení civilizace a invaze mořských národů / Eric H ... 1177 př. kr. zhroucení civilizace a invaze mořských národů ... ... . Cline ; z anglického originálu 1177 B. C. The year civilization collapsed ... přeložily Ruth J. 1177 př. Kr. Zhroucení civilizace a invaze mořských národů. Kdo napsal knihu 1177 př. Kr. Zhroucení civilizace a invaze mořských národů? Autorem je Eric H. Cline. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Pokračovat Co to pro ... 1177 př. Kr. Zhroucení civilizace a invaze mořských národů ... ... . Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Pokračovat Co to pro vás znamená? O nic nepřicházíte! Své e-knihy, kredity a seznam přání nyní naleznete na Palmknihy.cz Pro přihlášení použijte svůj e-mail a heslo z eReading.cz 1177 př. Kr. Zhroucení civilizace a invaze mořských národů autor: Cline Eric doporučená cena: 349 Kč naše cena:279Kč Doupě. Zhroucení koně ... 1177 př. Kr. Zhroucení civilizace a invaze mořských národů autor: Cline Eric dopor. cena: ... Autor se snaží erudovaně a zároveň srozumitelně odpovědět i na řadu dalších otázek, jejichž odpovědi se většinou kladou do souvislostí s příchodem tzv. mořských národů. (SK) Eric H. Cline, 1177 př. Kr. Zhroucení civilizace a invaze mořských národů, Vyšehrad, Praha 2019, 304 stran, doporučená cena 349 Kč 1177 př. Kr. Zhroucení civilizace a invaze mořských národů Eric Cline Nakladatelství: Vyšehrad Dostupnost: Ihned 219,- Koupit Koupit Informace. Kniha amerického archeologa a historika je pátráním po tom, co způsobilo oslabení a v některých případech i zánik vyspělých civilizací a měst ve východním Středomoří, jakými ... Elektronická kniha 1177 př. Kr. Zhroucení civilizace a invaze mořských národů na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze 1177 př......

INFORMACE

AUTOR
Eric H. Cline
DIMENZE
5,80 MB
NÁZEV SOUBORU
1177 př. Kr. Zhroucení civilizace a invaze mořských národů.pdf

POPIS

Přečetl si knihkupec z Kolína Autor v této knize velmi poutavě líčí konec a zánik světa středomořských národů konce doby bronzové. Kniha je nejen zajímavá tím, že v ní autor nastiňuje obraz tehdejšího globalizovaného světa, ale velmi přesně zhodnocuje všechny klíčové archeologické výzkumy posledního století. Na základě dochovaných záznamů tak chronologicky zmiňuje diplomatickou poštu mezi králi a faraóny, provázanost říší obchodními styky i umění jednotlivých kultur. Vzhledem k faktu, že mnoho říší zmizelo prakticky náhle a nezanechalo téměř žádné stopy, autor z dostupných střípků, dává vzniknout řadě logických i kritických hypotéz, které jsou zcela neotřelé a velmi zajímavé. Knihu tak mohu doporučit všem laikům i odborné veřejnosti.

Chcete si přečíst knihu?1177 př. Kr. Zhroucení civilizace a invaze mořských národů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eric H. Cline. Číst 1177 př. Kr. Zhroucení civilizace a invaze mořských národů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY