Tajemství Abigale Hall

Tajemství Abigale Hall - Lauren A. Forry | Jesuslecitona.org

... bylo vážně dobré. Kniha mě chytla hned od první stránky a já jsem hltala každou řádku ... Tajemství Abigale Hall | CarovnaPolicka.sk ... . Tajemství Abigale Hall je mystický, záhadný příběh, který ve mně probudil zvědavost. Potřebovala jsem vědět, co se to v tom tajemném sídle vlastně děje a kdo ... Obľúbené miesto knihomoľov, kde môžu predávať a nakupovať prečítané knižky. Každý týždeň prinášame knižné tipy, občas píšeme recenzie na knižky a vždy máme super motivačné obrázky. Editions for Abigale Hall: 1510717269 (Hardcover published in 2017), 1785300091 (Paperback publ ... Tajemství Abigale Hall - Lauren A. Forry | Knihy Dobrovský ... . Editions for Abigale Hall: 1510717269 (Hardcover published in 2017), 1785300091 (Paperback published in 2016), (Kindle Edition published in 2017), (Kindl... Hledáte Tajemství Abigale Hall od Lauren A. Forry? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Tajemství Abigale Hall . Lauren A. Forry; Lauren A. Forry . 0,0 . Sledovať autora . Trilery. Všetky knihy autora . Brána, 2019. 4-5 hodín čítania. Vydavateľstvo Brána, 2019. Londýn 1947. Sedmnáctiletá Eliza a její mladší a duševně křehká sestra Rebeka přišly při bombardování během druhé světové války o matku a otec ... Dům knihy.cz > Knihy > Beletrie > Tajemství Abigale Hall. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Tajemství Abigale Hall. FORRY Lauren A. Info: Brána, 2019 (1.) - váz., 312 str. EAN: 9788076171121 ISBN: 978-80-7617-112-1. Všechny informace o produktu Kniha Tajemství v Abigalle Hall - Lauren A. Forry, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Tajemství v Abigalle Hall - Lauren A. Forry. RECENZE: Lauren A. Forry - Tajemství Abigale Hall Název: Tajemství Abigale Hall. Název v originále: Abigale Hall. Autor: Laur...

INFORMACE

AUTOR
Lauren A. Forry
DIMENZE
12,50 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajemství Abigale Hall.pdf

POPIS

Londýn 1947. Sedmnáctiletá Eliza a její mladší a duševně křehká sestra Rebeka přišly při bombardování během druhé světové války o matku a otec poté v záchvatu šílenství spáchal sebevraždu. Sestry se snaží s touto tragédií vyrovnat a žijí v péči excentrické tety Bess. Později proti své vůli musejí opustit Londýn a začnou pracovat pro tajemného pana Brownwella v sídle s názvem Thornecroft, kde se nachází tajemná Abigalina síň. Velmi brzy zjistí, že to nejhorší je teprve čeká. Uštěpačná a zlomyslná domovnice, paní Pollardová, je odhodlaná před sestrami vše utajit. Snaží se je co nejdéle udržet daleko od města a hlavně řečí, které tu o panství kolují. Když Eliza objeví knihy pocákané krví, hrůzu nahánějící fotografie a portréty záhadné ženy, začne se pomalu rozplétat klubko tajemství. Rebeka se ale čím dál víc podvoluje paní Pollardové, a tak musí Eliza jednat rychle, aby sestru i sebe zachránila a dostala je od domu co nejdál.

Chcete si přečíst knihu?Tajemství Abigale Hall ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lauren A. Forry. Číst Tajemství Abigale Hall Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY