Můj sešit pozorování a aktivit: Stromy

Můj sešit pozorování a aktivit: Stromy - Francois Lasserre | Jesuslecitona.org

... jsou kolem tebe a oživují tvé okolí ... Můj sešit pozorování a aktivit Stromy - Lasserre Francois ... ... . Také se přičiň, jednej a chraň stromy. Věk 5+ Můj sešit pozorování a aktivit Hmyz. Francois Lasserre, Isabelle Simler. Listovat. Tento pracovní sešit je jiný než ostatní! Vyzývá tě k pozorování veškerého hmyzu, který je kolem tebe a oživuje tvé okolí. Také se přičiň, jednej a chraň hmyz. Věk 5+ Všechny informace o produktu Kniha Můj sešit pozorování a aktivit Stromy, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Můj sešit pozorování a aktivit Stromy. Tento pracovní sešit je jiný než o ... Můj sešit pozorování a aktivit Hmyz - Svojtka ... . Tento pracovní sešit je jiný než ostatní, vyzývá tě k pozorování všech stromů, které jsou kolem tebe a oživují tvé okolí. Také se přičiň, jednej a chraň stromy. Kniha: Stromy Můj sešit pozorování a aktivit - Francois Lasserre; Isabelle Simler Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s...

INFORMACE

AUTOR
Francois Lasserre
DIMENZE
10,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Můj sešit pozorování a aktivit: Stromy.pdf

POPIS

Tento pracovní sešit je jiný než ostatní. Vyzývá tě ke zvláštnímu pozorování všech stromů, které rostou kolem tebe. Není nic jednoduššího, jelikož tyto živé organismy jsou v podstatě všude – stačí se k nim jen přiblížit a objevíš jejich svět. Spolu se svými příbuznými, květinami a keři, oživují naše okolí. Dokážeš si představit život bez šelestu listů ve větru, bez jejich ochranného stínu, bez možnosti vyšplhat na větve nebo postavit si domek na stromě? Věnujme se zde tomu, abychom se o nich něco málo dozvěděli a bedlivě je pozorovali!

Chcete si přečíst knihu?Můj sešit pozorování a aktivit: Stromy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Francois Lasserre. Číst Můj sešit pozorování a aktivit: Stromy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY