Příběhy Ježíškových vnoučat

Příběhy Ježíškových vnoučat - Martin Ondráček, | Jesuslecitona.org

...or: Ondráček, Martin a Štrejbarová, Olga Nakladatel: Radioservis EAN: 9788088286059 ISBN: 978-80-88286-05-9 Popis: 1× kniha, brožovaná, 152 stran, česky Rozměry: 20 × 25,5 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Příběhy Ježíškových vnoučat Radioservis a. s. ... . vydání) Dům knihy.cz > Knihy > Beletrie > Příběhy Ježíškových vnoučat. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Příběhy Ježíškových vnoučat. ONDRÁČEK Martin, ŠTREJBAROVÁ Olga. Info: Radioservis, 2019 (1.) - brož., 152 str. EAN: 9788088286059 ISBN: ... Příběhy Ježíškových vnoučat - Olga Štrejbarová, Martin Ondráček: Krátky pop ... Příběhy Ježíškových vnoučat vyjdou v knížce | Radio Prague ... ... . ONDRÁČEK Martin, ŠTREJBAROVÁ Olga. Info: Radioservis, 2019 (1.) - brož., 152 str. EAN: 9788088286059 ISBN: ... Příběhy Ježíškových vnoučat - Olga Štrejbarová, Martin Ondráček: Krátky popis: Kvalitní a levný produkt Příběhy Ježíškových vnoučat - Olga Štrejbarová, Martin Ondráček od výrobce Radioservis u nás najdete v akcii od 215 Kč : Obvyklá cena: 191 Příběhy Ježíškových vnoučat Olga Štrejbarová . Skladem 5+ ks 189 Kč ... Příběhy Ježíškových vnoučat - Ondráček Martin, Štrejbarová Olga,. Co to jsou Ježíškova vnoučata? 20 000 splněných přání, 7 700 000 korun vybraných na... VIDEO: Lucie Bílá a další osobnosti křtily v Českém rozhlase knihu o Ježíškových vnoučatech . Nejsilnější příběhy Ježíškových vnoučat ukazuje nová kniha. Projekt Českého rozhlasu už druhým rokem pomáhá osamělým seniorům - a to nejen o Vánocích. V roce 2012 to bylo 100 let od narození jedné z nejpozoruhodnějších postav hudby 20. století - Johna Cagea (1912 - 1992). Rozsáhlý výběr z jeho korespondence pod strohým názvem The Selected Letters of John Cage vyšel až v roce 2016 a je adekvátní náhradou jeho neexistující autobiografie. Příběhy Ježíškových vnoučat Martin Ondráček, Jana Úlovcová 133:36 do playlistu. Nová panoramatická Stezka Valaška Lucie Botorová 141:55 do playlistu. Kdo byl Jan Palach Patrik Eichler 158:16 do playlistu. Stav vody v přehradách Tomáš Indrei 170:44 do ... Kniha Příběhy Ježíškových vnoučat jde ve čtvrtek do tisku a k dostání bude od příštího čtvrtka 10. ledna, na kdy je naplánovaný i její křest. Toho se má ujmout jeden z obdarovaných, který díky speciální klikací akci na Slevomatu jako první dostal vozíček. Příběhy Ježíškových vnoučat. Olga Štrejbarová - Martin Ondráček Koupit. Audioarchiv pořadu. Rádio Retro. Rádio Retro. Poslechněte si legendární Sedmilháře, semaforské záznamy nebo hlasy filmových hvězd první republiky. Další pořady. Pokračování za chvilku. Příběhy Ježíškových vnoučat. Organizátoři projektu se shodují, že nikdo z nich na počátku netušil, jak silné emoce se za každým příběhem skrývají. O některé z nich se rozhodli podělit Martin Ondráček a zakladatelka celé akce Olga Štrejbarová. Společně připravili vydání knihy Příběhy Ježíškových ......

INFORMACE

AUTOR
Martin Ondráček,
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Příběhy Ježíškových vnoučat.pdf

POPIS

Jeden z nejúspěšnějších projektů Českého rozhlasu – Ježíškova vnoučata – přinesl v závěru roku 2017 radost z naplněných vánočních přání více než čtrnácti tisícům seniorů. O Vánocích roku 2018 jich bylo ještě o polovinu více. Nikdo z organizátorů netušil, jak silné emoce se za každým příběhem skrývají. O některé z nich se rozhodli podělit zakladatelka celé akce Olga Štrejbarová a současný vedoucí projektu, šéfredaktor Radiožurnálu Martin Ondráček. Kolik lidí, tolik přání a tolik příběhů. Ty nejsilnější jsou zachyceny textem i desítkami reportážních snímků. Mediálně vděčné jsou bezesporu seskok s padákem ve dvaadevadesáti letech, přijetí u papeže, seznámení s Karlem Gottem či Lucií Bílou… Ale při čtení této knihy pochopíme, že neméně důležitý může být stisk ruky, pohlazení, chvilka, v níž se ztratí smutek a samota. Kniha je zároveň připomínkou práce stovek nezištných dobrovolníků.

Chcete si přečíst knihu?Příběhy Ježíškových vnoučat ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Ondráček,. Číst Příběhy Ježíškových vnoučat Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY