Neodolatelná svůdnice

Neodolatelná svůdnice - Stephanie Laurensová | Jesuslecitona.org

...ě však zvládnou všechno! Kapitán Caleb, nejmladší potomek námořnické dynastie Frobisherových, touží po tom, aby ho konečně všichni začali brát vážně ... Kniha Neodolatelná svůdnice - Stephanie Laurensová ... ... . Neodolatelná svůdnice - Stephanie Laurensová v 18 obchodech na Zboží.cz. Srovnejte ceny, přečtěte si recenze, najděte podobné produkty a příslušenství. On musí své rodině něco dokázat - ona dává v sázku svůj život. Společně však zvládnou všechno! Kapitán Caleb, nejmladší potomek námořnické dynastie Frobisherových, touží po tom, aby ho konečně všichni začali brá ... Kniha Neodolatelná svůdnice - Stephanie Laurensová ... ... . Společně však zvládnou všechno! Kapitán Caleb, nejmladší potomek námořnické dynastie Frobisherových, touží po tom, aby ho konečně všichni začali brát vážně. Hledáte Neodolatelná svůdnice od Stephanie Laurensová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Neodolatelná svůdnice On musí své rodině něco dokázat - ona dává v sázku svůj život. Společně však zvládnou všechno! Kapitán Caleb, nejmladší potomek námořnické dynastie Frobisherových, touží po tom, aby ho konečně všichni začali brát vážně. Vydává se tedy na další tajnou misi do Freetownu, kterou ... Neodolatelná svůdnice - Stephanie Laurensová. On musí své rodině něco dokázat - ona dává v sázku svůj život. Společně však zvládnou všechno! Kapitán... ...

INFORMACE

AUTOR
Stephanie Laurensová
DIMENZE
6,61 MB
NÁZEV SOUBORU
Neodolatelná svůdnice.pdf

POPIS

On musí své rodině něco dokázat – ona dává v sázku svůj život. Společně však zvládnou všechno! Kapitán Caleb, nejmladší potomek námořnické dynastie Frobisherových, touží po tom, aby ho konečně všichni začali brát vážně. Vydává se tedy na další tajnou misi do Freetownu, kterou zahájili jeho bratři. Podaří se mu najít diamantový důl a zachránit zajatce před jistou smrtí? Na jeho rozhodnutí závisejí životy mnoha lidí. Katherine připlula do Freetownu jako guvernantka, ale záhy poté byla unesena, aby dohlížela na děti v zajateckém táboře. Přestože se stále snaží podporovat mezi zajatci dobrou náladu, naděje na jejich osvobození se pomalu vytrácejí… Dokud se neobjeví záhadný odvážný muž. Když Caleb pronikne do tábora jako další „zajatec“, je jeho povinností udržet důl v chodu tak dlouho, než se k nim dostane další pomoc. A Katherine mu v tom vydatně pomáhá.

Chcete si přečíst knihu?Neodolatelná svůdnice ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stephanie Laurensová. Číst Neodolatelná svůdnice Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY