Aspergerův syndrom: Život pod společenským tlakem

Aspergerův syndrom: Život pod společenským tlakem - Jaroslav Hořejší, | Jesuslecitona.org

...h nitro... Kniha Aspergerův syndrom: Život pod společenským tlakem na www ... Medvik: Aspergerův syndrom ... .alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Aspergerův syndrom: Život pod... Anag Alred Dave: Pod tlakem - Osm principů, jak zvládnout stres, plně využít svou energii a podat výkon t . Kniha - autor Dave Alred, 256 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá „Nastalo ticho. Všechny oči jsou upřené na vás. Jedna střela pro slávu. Vaše dlaně jsou vlhké, vaše tepová frekvence ... Aspergerův syndrom - Portaro - library catalog Nemocnice ... ... . Jedna střela pro slávu. Vaše dlaně jsou vlhké, vaše tepová frekvence stoupá. Aspergerův syndrom. Život pod společenským tlakem. Iveta Radkovová; Jaroslav Hořejší ... ale především až skandálním textem odhalujícím život Hanse Aspergera a jeho velice pravděpodobnou službu nacismu. Detail kat. č.: 109368: ISBN-13: 978-80-7492-386-9: ISBN-10: ... Aspergerův syndrom : život pod společenským tlakem / Iveta Radkovová, Jaroslav Hořejší ; doslov Radkin Honzák -- První vydání Praha : Galén, [2018] -- 165 stran ISBN 978-80-7492-386-9 Sign.: I 34578V1 porucha chování ; sociální chování ; Aspergerův syndrom ; interpersonální komunikace ; kazuistika Unikátní a velice ......

INFORMACE

AUTOR
Jaroslav Hořejší,
DIMENZE
6,99 MB
NÁZEV SOUBORU
Aspergerův syndrom: Život pod společenským tlakem.pdf

POPIS

Navenek vypadají stejně jako všichni ostatní, ale jejich nitro skličuje neschopnost porozumět okolnímu, pro ně komplikovanému a nevyzpytatelnému světu plnému nepředvídatelných emocí, reakcí a potřeb ostatních lidí.Diagnóza Aspergerova syndromu je v současnosti diagnostikována patnácti dětem z tisíce, mezi nimi výrazně převládají chlapci. Porucha přetrvává do dospělosti a způsobuje svým nositelům velké obtíže v začlenění do společnosti, v rodinných, pracovních i přátelských vztazích.Text Ivety Radkovové je v mnohém zásadní a originální. Na rozdíl od suchopárných příruček a učebnic totiž přináší českému čtenáři unikátní a velice otevřenou zpověď o tom, jak se člověk s Aspergerovým syndromem skutečně cítí a co prožívá, jakým úskalím je nucen každodenně čelit a co by mohlo jeho život ulehčit.Spoluautor knihy Jaroslav Hořejší není jen trpělivým tazatelem. Do knihy přispěl i rozsáhlou studií o příčinách a projevech Aspergerova syndromu, ale především až skandálním textem odhalujícím život Hanse Aspergera a jeho velice pravděpodobnou službu nacismu.

Chcete si přečíst knihu?Aspergerův syndrom: Život pod společenským tlakem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslav Hořejší,. Číst Aspergerův syndrom: Život pod společenským tlakem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY