Dekorace z plsti: Kniha nepřehlédnutelných projektů

Dekorace z plsti: Kniha nepřehlédnutelných projektů - Rachel Beyerová | Jesuslecitona.org

..... Kniha obsahuje řadu autorových kreativních nápadů pro zpracování materiálů, které nabízí příroda ... Kniha Dekorace z plsti - Rachel Beyerová | Dobré Knihy.cz ... . Důraz je kladen nejen na dekorace samotné, ale také na radost z řemeslné práce i chvil strávených s přáteli a rodinou a dětmi. Vše je v knize výborně popsáno a doplněno množstvím fotografií. Dekorace z plsti: Kniha nepřehlédnutelných projektů Šestý smysl: Na stopě záhadným skutečnostem Mnichov-Praha: Výtvarné umění mezi tradicí a modernou Objevte kolekci originálních projektů, které vás budou přímo vybízet k šití a inspirovat k vytvoření vlastních báječných vzorů. Prostřednictvím názorných fotografií a kreseb vás autorka krok za krokem provede vším, co pro realizaci ... Kniha Dekorace z plsti - Rachel Beyerová | Dobré Knihy.cz ... . Prostřednictvím názorných fotografií a kreseb vás autorka krok za krokem provede vším, co pro realizaci potřebujete znát - od výběru plsti a návodů na... Kupte knihu Originální věnce a přírodní dekorace (Lucie Dvořáková) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Kniha obsahuje řadu autorových kreativních nápadů pro zpracování materiálů, které nabízí příroda. Důraz je kladen nejen na dekorace samotné, ale také na radost z řemeslné práce i chvil strávených s přáteli a rodinou a dětmi. Vše je v knize výborně popsáno a doplněno množstvím fotografií. Bytové doplňky a dekorace (201 497) Dekorace (133 471) Bytový textil (33 994) Bytové doplňky (33 386) Móda (117 406) šperky (46 191) Hodinky (41 923) Batohy, tašky, kufry, vaky (9 338) Pro dámy (5 022) čepice (4 253) Kšiltovky (2 248) Šátky, šály (1 878) Pásky a šle (1 874) Peněženky (1 768) Brýle (1 044) Deštníky ... 101 výtvarných projektů s Amosem: Recyklace ... Dekorace z plsti: Kniha nepřehlédnutelných projektů ... Z Čech a Moravy až k severnímu pólu: Polární expedice na lodích Germanie a Hansa (1869 až 1870), Tegetthoff (1872 až 1874) a vzducholodi Italia (1928) ... Kniha obsahuje potřebné informace,... Dekorace z papíru - kusudama ... Dekorace z plsti. BEYEROVÁ Rachel. skladem. 249 Kč 224 Kč. Máte chuť vytvořit vlastní mistrovský kousek z plsti? Objevte kolekci originálních projektů, které... Dekorativní papírové koule. MOLINA Carlos N., TÄUBNER Armin. E-knihy z kategórie Ručné práce, ľudové remeslá na Martinus.sk. Milujeme knihy. Rovnako ako vy. DEKORACE Z PLSTI Máte chuť vytvořit vlastní mistrovský kousek z plsti? V této knize najdete kolekci nepřehlédnutelných projektů, které vás budou přímo vybízet k šití a inspirovat ......

INFORMACE

AUTOR
Rachel Beyerová
DIMENZE
10,28 MB
NÁZEV SOUBORU
Dekorace z plsti: Kniha nepřehlédnutelných projektů.pdf

POPIS

Máte chuť vytvořit vlastní mistrovský kousek z plsti? Objevte kolekci originálních projektů, které vás budou přímo vybízet k šití a inspirovat k vytvoření vlastních báječných vzorů. Prostřednictvím názorných fotografií a kreseb vás autorka krok za krokem provede vším, co pro realizaci potřebujete znát – od výběru plsti a návodů na jednoduché šicí techniky až po zvládnutí ozdobných výšivkových stehů. Ať už je úroveň vašich dovedností jakákoliv, přijměte pozvání k posezení a relaxaci s šálkem čaje a užívejte si při tom nádherný svět plsti.

Chcete si přečíst knihu?Dekorace z plsti: Kniha nepřehlédnutelných projektů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rachel Beyerová. Číst Dekorace z plsti: Kniha nepřehlédnutelných projektů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY