Postavení jednatele - právní a daňový pohled

Postavení jednatele - právní a daňový pohled - Zuzana Ďuríková, | Jesuslecitona.org

...ě objasňuje postavení jednatele a jeho odpovědnosti z hlediska právní úpravy občanského zákoníku a zákona o obchodních korporacích, ale i daňové dopady ... Postavení jednatele - právní, účetní a daňový pohled ... ... . Postavení jednatele - právní, účetní a daňový pohled Na semináři vám lektoři objasní postavení jednatele a jeho odpovědnost z právního hlediska i možnosti nastavení smlouvy o výkonu funkce. KURZ : lt;br /gt;postaveni jednatele pravni ucetni a danovy pohled - Postavení jednatele - právní, účetní a daňový pohled : Na semináři vám lektoři objasní postavení jednatele a jeho odpovědnost z právního hlediska i možnosti nastavení smlouvy o výkonu funkce. Z účetního a daňového pohledu se dozvíte, jak zdaňovat odměny jednatele a související benefity včetně ... Postavení jednatele - právní a daňový pohl ... Postavení jednatele - právní, účetní a daňový pohled | EduCity ... . Z účetního a daňového pohledu se dozvíte, jak zdaňovat odměny jednatele a související benefity včetně ... Postavení jednatele - právní a daňový pohled ... Postavení jednatele - právní a daňový pohled Autor: Ďuríková, Zuzana, Dvořáková, Eva, Laštovičková, Lola, Pravdová, Markéta a Zachardová, Lenka Nakladatel: Grada EAN: 9788024731506 ISBN: 978-80-247-3150-6 Eva Dvořáková, Ing. Lenka Zachardová, JUDr. Zuzana Ďuríková Postavení jednatele právní a daňový pohled Vydala GRADA Publishing, a.s. U Průhonu 22, Praha 7 jako svou 7097. publikaci Realizace obálky Vojtěch Kočí Sazba Jan Šístek Odpovědná redaktorka Ing. Postavení jednatele - právní a daňový pohled Zuzana Ďuríková, Eva Dvořáková, Lola Laštovičková, Markéta Pravdová, Lenka Zachardová Postavení jednatele: právní a daňový pohled (978-80-247-3150-6) Kniha - autor Markéta Pravdová, 144 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Publikace detailně objasňuje postavení jednatele a jeho odpovědnosti z hlediska právní úpravy občanského zákoníku a zákona o obchodních korporacích, ale i daňové dopady. Postavení jednatele - právní, účetní a daňový pohled Vybraný termín: 28.4.2020 Praha SMOSK (K Centrum), Senovážné náměstí 23, 110 00 PRAHA 1 - Nové Město Čtenáři jistě ocení řadu konkrétních praktických příkladů a doporučení z praxe, stejně jako daňové dopady, zejména ve vztahu k odměně jednatele. Zboží ze stejné kategorie - Postavení jednatele - Právní a daňový pohled Kniha Postavení jednatele: právní a daňový pohled na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Postavení jednatele: právní a daňový... Hledáte Po...

INFORMACE

AUTOR
Zuzana Ďuríková,
DIMENZE
3,80 MB
NÁZEV SOUBORU
Postavení jednatele - právní a daňový pohled.pdf

POPIS

Publikace vám srozumitelně objasní problematiku postavení jednatele a jeho odpovědnosti z hlediska právní úpravy občanského zákoníku a zákona o obchodních korporacích. Z velké části se zaměřuje napovinnosti členů volených orgánů a na důsledky jejich porušení, pozornost je věnována také zastupování společnosti či možnému střetu zájmů. Kniha vás seznámí též s možnostmi nastavení smlouvy o výkonu funkce a způsoby odměňování. Čtenáři jistě ocení řadu konkrétních praktických příkladů a doporučení z praxe, stejně jako daňové dopady, zejména ve vztahu k odměně jednatele.

Chcete si přečíst knihu?Postavení jednatele - právní a daňový pohled ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zuzana Ďuríková,. Číst Postavení jednatele - právní a daňový pohled Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY