Mlčenlivé ženy

Mlčenlivé ženy - Kerry Fisherová | Jesuslecitona.org

...hltila. Nejprve jsem nevěděla, které z žen mám vlastně fandit ... Mlčenlivé ženy - bazar | Databáze knih ... . S tím, jak se odhalovala tajemství, jsem se těšila na repliky každé z nich. A také jsem doufala, že nakonec to obě zvládnout. Mlčenlivé ženy jsou nazývány thrillerem, ale dovolím si nesouhlasit. Když pominu to málo násilí ze strany jednoho z bratrů, moc thrillerového tam nevidím. Spíše jde o umně vykreslený psychologický román, kdy nás autorka Kerry Fisherová tahá za nos do poslední stránky. Dvě ženy, Maggie a Lara, spolu zdánlivě nemají skoro nic spo ... Recenze - Mlčenlivé ženy - Knižní přístaviště ... . Dvě ženy, Maggie a Lara, spolu zdánlivě nemají skoro nic společného. Svedla je dohromady rodinná pouta: obě jsou druhými manželkami dvou okouzlujících bratrů, Massima a Nica. Lařin život s Massimem se jeví jako idylický, ale pod povrchem skrývá tajemství, k teré by zničilo rodinu, její pověst i jejího syna. Mlčenlivé ženy Emocionální rodinný thriller s potenciálem udržet čtenáře vzhůru celou noc… Dvě ženy, Maggie a Lara, spolu zdánlivě nemají skoro nic společného. Kupte knihu Mlčenlivé ženy od Kerry Fisher na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Dvě ženy, dva bratři, jedna rodina. Na první pohled šťastná manželství, ovšem na ten druhý… Když Maggie vstupuje do manželství ... Mlčenlivé ženy jsou společenským románem, který bych rozhodně nenazývala thrillerem.V této knize se rozvíjí rodinné drama a jeho hlavními aktéry jsou dva bratři a jejich ženy. Po přečtení anotace jsem čekala něco jiného, ale ve finále si z přečtení knihy nesu jen kladn...

INFORMACE

AUTOR
Kerry Fisherová
DIMENZE
8,65 MB
NÁZEV SOUBORU
Mlčenlivé ženy.pdf

POPIS

Emocionální rodinný thriller s potenciálem udržet čtenáře vzhůru celou noc… Dvě ženy, Maggie a Lara, spolu zdánlivě nemají skoro nic společného. Svedla je dohromady rodinná pouta: obě jsou druhými manželkami dvou okouzlujících bratrů, Massima a Nica. Lařin život s Massimem se jeví jako idylický, ale pod povrchem skrývá tajemství, které by zničilo rodinu, její pověst i jejího syna. Maggie naopak s Nicovou špinavou minulostí žije od začátku a je s ní smířená – dokud neobjeví nový střípek pravdy, který vše postaví na hlavu. V síti lží si dvě odlišné ženy musí naučit důvěřovat – protože nikdo jiný tu není.

Chcete si přečíst knihu?Mlčenlivé ženy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kerry Fisherová. Číst Mlčenlivé ženy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY