O pejskovi a kočičce - Jak myli podlahu: pohádka s piktogramy

O pejskovi a kočičce - Jak myli podlahu: pohádka s piktogramy - Vlasta Hurtíková | Jesuslecitona.org

...JSKOVI A KOČIČCE - JAK SI DĚLALI K SVÁTKU DORT - Duration: 13:32 ... POHADKY s piktogramy | Srovnanicen.cz ... . O pejskovi a kočičce - Jak myli podlahu. pohádka s piktogramy - Vlasta Hurtíková. Pejsek a kočička s piktogramy pro všechny malé čtenáře! Známý pohádkový příběh Josefa Čapka je převyprávěn a upraven formou piktogramů. Pomocí obrázků si mohou děti od dvou let přečíst pohádku samy a… Teď zas vezmu já tebe a vysuším tebou podlahu." Vzal kočičku a vytřel celou podlahu kočičkou. Podlaha byla t ... Hledejte: o pejskovi a kočičce | Ulož.to ... ." Vzal kočičku a vytřel celou podlahu kočičkou. Podlaha byla teď umytá a suchá, ale zato pejsek a kočička byli mokří a strašně špinaví od toho, jak jeden druhým tu podlahu myli, jako kdyby pejsek byl kartáč a kočička utěrka. O pejskovi a kočičce Jak umyli podlahu: pohádka s piktogramy Známý pohádkový příběh Josefa Čapka je převyprávěn a upraven formou piktogramů. Pomocí obrázků si mohou děti od dvou let přečíst pohádku samy a vyprávět ji tak například dospělému. Všechny informace o produktu Kniha O pejskovi a kočičce - pohádka s piktogramy - pohádka s piktogramy - Vlasta Hurtíková, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze O pejskovi a kočičce - pohádka s piktogramy - pohádka s piktogramy - Vlasta Hurtíková. Kniha: O pejskovi a kočičce -- pohádka s piktogramy - Vlasta Hurtíková ... (2013), po které následovaly o rok později Pohádky s piktogramy. Obě knihy si získaly své nadšené malé čtenáře. ... (jak myli podlahu) Předmětná hesla Alternativní a augmentativní komunikace ... E-kniha O pejskovi a kočičce Pohádka s piktogramy od Vlasta Hurtíkov...

INFORMACE

AUTOR
Vlasta Hurtíková
DIMENZE
9,2 MB
NÁZEV SOUBORU
O pejskovi a kočičce - Jak myli podlahu: pohádka s piktogramy.pdf

POPIS

Pejsek a kočička s piktogramy pro všechny malé čtenáře!Známý pohádkový příběh Josefa Čapka je převyprávěn a upraven formou piktogramů. Pomocí obrázků si mohou děti od dvou let přečíst pohádku samy a vyprávět ji tak například dospělému. Mají radost z toho, že vše zvládnou samy a získají tak motivaci a kladný vztah k četbě. Veselé příběhy pejska a kočičky přináší nyní prostřednictvím piktogramů potěšení z četby i dětem se speciálními vzdělávacími potřebami, jež mají potíže s porozuměním psanému textu.

Chcete si přečíst knihu?O pejskovi a kočičce - Jak myli podlahu: pohádka s piktogramy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vlasta Hurtíková. Číst O pejskovi a kočičce - Jak myli podlahu: pohádka s piktogramy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY