Jedna želva za druhou

Jedna želva za druhou - John Green | Jesuslecitona.org

...iličku pustíme. Jedna želva za druhou je důležitou (audio)knihou, která v zahraničí rozpoutala diskuzi o OCD, úzkostné poruše a jiných mentálních poruchách ... Jedna želva za druhou - John Green | Knihy na Martinus.cz ... . Doufám, že i u nás tento příběh nebude fanoušky zatracený jako "nechutný, negreenovský, nepoutavý", ale pochopí ho jako nahlédnutí do života jedné obyčejné holky s OCD a ... Jedna želva za druhou v sobě skrývá osvěžující způsob poukázání na problematiku obsedantně kompulzivní poruchy, o které se i přes fakt, že jí trpí 2-3 % světové populace, téměř nemluví. John Green ji zvládl bravurně vykreslit bez jakýchkoliv zdlouhavých a nudných popisů, a to pouze pomocí myšlenek hlavní ... Kniha: Jedna želva za druhou Autor ... Jedna želva za druhou - John Green | KOSMAS.cz - vaše ... ... . John Green ji zvládl bravurně vykreslit bez jakýchkoliv zdlouhavých a nudných popisů, a to pouze pomocí myšlenek hlavní ... Kniha: Jedna želva za druhou Autor: John Green Šestnáctiletá Aza neměla vůbec v plánu pídit se po tajemstvích uprchlého miliardáře Rusella Picketta, ale v sázce je sto tisíc dolarů a její nejlepší a nejstatečnější kamarádka ... Jedna želva za druhou se totiž může hrdě postavit mezi špičku YA knih, které u nás prozatím vyšly. Abych řekla pravdu, do knihy jsem se pustila, aniž bych četla anotaci. Na co taky studovat anotaci, je to přece John Green, že jo? A toho si přeci musí přečíst každý YA nadšenec! Název: Jedna želva za druhou. Originální název: Turtles All the Way Down. Autor: John Green. Titul je zařazen do žánrů: Beletrie › Young Adult, New Adult; Beletrie › Společenské romány; ISBN: 978-80-7617-183-1. EAN: 9788076171831. Objednací kód: NA039631...

INFORMACE

AUTOR
John Green
DIMENZE
11,20 MB
NÁZEV SOUBORU
Jedna želva za druhou.pdf

POPIS

Šestnáctiletá Aza neměla vůbec v plánu pídit se po tajemstvích uprchlého miliardáře Rusella Picketta, ale v sázce je sto tisíc dolarů a její nejlepší a nejstatečnější kamarádka Daisy, se nemůže dočkat, až se společně pustí do vyšetřování. Aza se opravdu snaží. Snaží se být dobrou dcerou, skvělou kamarádkou, vzornou studentkou, a taky schopnou vyšetřovatelkou. Zároveň však bojuje s nekončícím vírem svých vlastních myšlenek, kterým není schopná poručit… Dlouho očekávaný návrat úspěšného autora bestsellerů Johna Greena, v němž se inspiroval svými vlastními zkušenostmi s mentální poruchou.

Chcete si přečíst knihu?Jedna želva za druhou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John Green. Číst Jedna želva za druhou Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY