Za černými rytíři

Za černými rytíři - Petr Němec | Jesuslecitona.org

...sto nazývaná zverou rytierskou. V prvej časti nájde čitateľ príbehy z lov diviakov, v druhej stručné pojednanie o histórii, pôvodu a rozšírenie čiernej zveri u ... Za černými rytíři Drahomír Rybníček-Vydavatelství AKCENT ... ... Hledám cesta za cernymi rytiri 2017 na Sledujteto.cz Cesta za černými rytíři (2017) Vyrobené v roku: 2017. Partička mladých detektivů se vydává po stopách magických rytířů. Během školního výletu si ve vysokých horách všimnou, že ne všechny náhody, které se dějí, se zdají býti mystickými činy. Společně dokáží rozluštit kdejakou záhadou a začínají pomalu ... Popis: Svou druhou knihu věnuje autor černé zvěři, kterou pro její vlastnosti nazývá zvě ... Cesta za černými rytíři / Die Pfefferkörner und der Fluch ... ... . Společně dokáží rozluštit kdejakou záhadou a začínají pomalu ... Popis: Svou druhou knihu věnuje autor černé zvěři, kterou pro její vlastnosti nazývá zvěří rytířskou. V posledních letech se v naší krajině stala fenoménem nejen v myslivosti, ale svým přemnožením, změnou způsobu života a škodami v zemědělství i předmětem rozporuplných názorů na únosný chov v moderních biotopech. Za černými rytíři - Petr Němec - kupte knihu pohodlně a za skvělou cenu se slevou hned teď na Knihkupec.com. Máme i další knihy všech žánrů a další zboží Za černými rytíři. Petr Němec. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 5+ ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, v úterý 12.5. u Vás doma (Typy doručení) ... Svou druhou knihu věnuje autor černé zvěři, kterou pro její vlastnosti nazývá zvěří rytířskou. V posledních letech se v naší krajině stala fenoménem nejen v myslivosti, ale svým přemnožením, změnou způsobu života a škodami v zemědělství i předmětem rozporuplných názorů na únosný chov v moderních biotopech. Za černými rytíři. Autor: Petr Němec. Kód: 01/879. Petr Němec, autor a člen Klubu autorů při ČMMJ, koncipoval knihu do tří hlavních částí. První část tvoří dvacet příběhů s černou zvěří doplněných četnými fotografiemi známých fotografů (J. Zumr st., J. Zumr ml., M. Kratochvíl), které umocňují působivost ... Partička mladých detektivů se vydává po stopách magických rytířů. Během školního výletu si ve vysokých horách všimnou, že ne všechny náhody, které se dějí, se zdají býti mystickými činy. Společně dokáží rozluštit kdejakou záhadou a začínají pomalu… Za černými rytíři 2019; Kniha Za černými rytíři je v. Přečtených: 1x: Knihotéce: 1x: zavřít reklamu. Nápověda - Podmínky užit ... Cesta za černými rytíři CHiPs Nejsledovanější Zahradnictví Jeden deň v Spojenom kráľovstve Muzzikanti Ľadové kráľovstvo: Vianoce s Olafom Lion: Dlouhá cesta domů Velký Pacifik Hunting Emma Princ Mamánek Nemať čo stratiť The Post: Aféra v Pentagone ... Za černými rytíři - Němec Petr . Hodnocení produktu: 0%. Svou druhou knihu věnuje autor černé zvěři, kterou pro její vlastnosti nazývá zvěří rytířskou. V posledních letech se v naší krajině stala fenoménem nejen v myslivosti, ale......

INFORMACE

AUTOR
Petr Němec
DIMENZE
4,44 MB
NÁZEV SOUBORU
Za černými rytíři.pdf

POPIS

Svou druhou knihu věnuje autor černé zvěři, kterou pro její vlastnosti nazývá zvěří rytířskou. V posledních letech se v naší krajině stala fenoménem nejen v myslivosti, ale svým přemnožením, změnou způsobu života a škodami v zemědělství i předmětem rozporuplných názorů na únosný chov v moderních biotopech. Také tyto otázky Petr Němec otevírá a jeho tematický záběr je velmi široký. Zasahuje do oblasti tradic, umění a společenského života myslivců. Monografie je obohacena skvělými snímky zvěře a přírody, které dovršují autorovi zážitky, zasazené do oblasti Chřibů a jižní Moravy. To jsou místa, kde tráví svůj volný čas nejen lovem, nýbrž hlavně péčí o zvěř s výrazným porozuměním pro přírodu a lidi s ní spjatými. Právě tato sounáležitost spříznění je patrna z každého příběhu a umocňuje působivost knihy.

Chcete si přečíst knihu?Za černými rytíři ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Němec. Číst Za černými rytíři Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY