Polibek jako dezert

Polibek jako dezert - Poppy J. Andersonová | Jesuslecitona.org

...libek jako dezert - Poppy J. Andersonová ... Polibek jako dezert | | Palmknihy - e-knihy ve vaší dlani ... ... Lepší než čokoláda - žena snů jako dezert Nick O´Reilly je opravdový kuchařský rebel s neuvěřitelnou vášní pro věc. Strhující kritika ve vlivných bostonských novinách ho ovšem raní až do morku kostí. Když ale pozná autorku, gastronomickou kritičku Claire ... Lepší než čokoláda - žena snů jako dezert Nick O´Reilly je opravdový kuchařský rebel s neuvěřitelnou vášní pro věc. Strhující kritika ve vlivných bostons ... Polibek jako dezert - Poppy J. Andersonová | KOSMAS.cz ... ... . Strhující kritika ve vlivných bostonských novinách ho ovšem raní až do morku kostí. Když ale pozná autorku, gastronomickou kritičku Claire ... Polibek jako dezert 2019; Chuť lásky 2017; Podobné knihy. Na velikosti zále ... Polibek jako dezert. Anderson, Poppy J. Vydání: Ikar 2019 ... Nick pracuje jako šéfkuchař v restauraci svého kamaráda a celkem si užívá život. Vše se změní, když v novinách vyjde kritika, která shazuje jeho kreativitu a přirovnává jeho jídlo k jídlům od benzinky. Kvůli šanci na lepší hodnocení uzavře s autorkou ... ☆☆☆ a 1/2 ☆ Autor: Poppy J. AndersonováNázev: Polibek jako dezertNakladatelství: IkarRok vydání: 2019Počet stran: 320Milá oddechovka, po které budete mít chuť dát si něco sladkého na zub. Polibek jako dezert je volné pokračování Tajná přísada láska. 0 hodnocení Polibek jako dezert 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Nick O´Reilly je opravdový kuchařský rebel s neuvěřitelnou vášní pro věc. Strhující kritika ve vlivných bostonských novinách ho ovšem raní až do morku kostí. Když ale pozná autorku, gastronomickou ... Polibek jako dezert. Taste of Love - Poppy J. Andersonová: Krátky popis: Designový produkt Polibek jako dezert.Taste of Love - Poppy J. Andersonová od výrobce Ikar u nás najdete v akcii od 209 Kč : Obvyklá cena: 167 Polibek jako dezert - 17 %. Původní cena ... Lepší než čokoláda - žena snů jako dezert Nick O´Reilly je opravdový kuchařský rebel s neuvěřitelnou vášní pro věc. Strhující kritika ve vlivných bostonských novinách ho ovšem raní až do morku kostí. Více o e-knize Polibek jako dezert Lepší než čokoláda - žena snů jako dezert Nick O´Reilly je opravdový kuchařský rebel s neuvěřitelnou vášní pro věc. Strhující kritika ve vlivných bostonských novinách ho ovšem raní až do morku kostí. Novinka Poppy J. Andersonové Polibek jako dezert vás bude roz­hod­ně bavit, tak jako mě. Nick OReilly je oprav­do­vý kuli­nář­ský bůh se srd­cí rebe­la. Miluje svou kuchyň, svá jíd­la. Odvádí exce­lent­ní prá­ci. Jednoho dne do restau­ra­ce zaví­tá Claire Parker, gastro­no­mic­ká kri­tič­ka, kte­rá pub ... Lepší než čokoláda - žena snů jako dezert Nick O´Reilly je opravdový kuchařský rebel s neuvěřitelnou vášní pro věc. Strhující kritika ve vlivných bostonských novinách ho ovšem raní až do morku kostí. Když ale pozná autorku, gastronomickou kritičku Claire Parker…...

INFORMACE

AUTOR
Poppy J. Andersonová
DIMENZE
8,73 MB
NÁZEV SOUBORU
Polibek jako dezert.pdf

POPIS

Lepší než čokoláda – žena snů jako dezert Nick O´Reilly je opravdový kuchařský rebel s neuvěřitelnou vášní pro věc. Strhující kritika ve vlivných bostonských novinách ho ovšem raní až do morku kostí. Když ale pozná autorku, gastronomickou kritičku Claire Parker-Wickhamovou, je jako u vytržení – tuhle ženu musí získat! Je dobře, že se nechala zlákat k labužnické sázce. Teď má Nick čtyři týdny na to, aby Claire okouzlil nejen svým jídlem… Volně navazuje na předchozí titul kulinářské série Tajná přísada Láska.

Chcete si přečíst knihu?Polibek jako dezert ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Poppy J. Andersonová. Číst Polibek jako dezert Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY