Bylinkové pohádky

Bylinkové pohádky - Jana Burešová | Jesuslecitona.org

...ochutnat mohli čaje nebo bylinkové pivo ... Bylinkové pohádky ... . "Proti čaji nic nemám, ale bylinkové pivo jsem si nemohl nechat ujít," řekl jeden z protagonistů nové pohádky, herec Jiří Hejcman. "Krásně to tady voní a je to jedinečný zážitek," doplnila herečka Monika Horká.. Autory nové pohádky jsou hudebník, skladatel, korepetitor a ... Audiokniha Bylinkové pohádky. Pohádky ze světa, kde to voní bylinkami, kde žijí princové, víly, čarodějnice a králové, kde dobro vítězí nad zlem a být čestný se vyplácí. Prehrať ukážku Kniha: Bylinkové poh ... Bylinkové pohádky | Recenze knih | Kritiky.cz ... . Prehrať ukážku Kniha: Bylinkové pohádky (Jana Burešová). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Bylinkové pohádky - Jana Burešová. Bylinkové pohádky - Jana Burešová - Audioknihy - Děti v bavlnce .czBylinkové pohádky - Jana BurešováVlastnosti pr o toto dětské......

INFORMACE

AUTOR
Jana Burešová
DIMENZE
9,47 MB
NÁZEV SOUBORU
Bylinkové pohádky.pdf

POPIS

Za pohádkami s vůní mateřídouškyPohádky ze světa, kde to voní bylinkami, kde žijí princové, víly, čarodějnice a králové, kde dobro vítězí nad zlem a být čestný se vyplácí. Setkáme se tu s pohádkou o šatech utkaných z kopřiv, které princovi pomohou najít princeznu s dobrým srdcem nebo třeba s příběhem, kde se podaří zlomit kouzlo zlé čarodějnice... Prostřednictvím pohádek se děti navíc seznámí s osmnácti bylinkami a z každé pohádky vyplyne poučení podané srozumitelným a přívětivým způsobem.

Chcete si přečíst knihu?Bylinkové pohádky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Burešová. Číst Bylinkové pohádky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY