Povím vám o Aspergerově syndromu: Průvodce pro rodinu a přátele

Povím vám o Aspergerově syndromu: Průvodce pro rodinu a přátele - Jude Welton | Jesuslecitona.org

...e nadále plně v provozu. Povím vám o Aspergerově syndromu; Listování ... Povím vám o Aspergerově syndromu | Albatrosmedia.cz ... . Povím vám o Aspergerově syndromu Průvodce pro rodinu a přátele Jude Welton. 2,0 ( 1) Seznamte se s Adamem, který má Aspergerův syndrom! Publikace je určena především dětem ve věku od 7 do 15 let, které mají Aspergerův syndrom, a také jejich rodičům, vyučujícím a ... Povím vám o Aspergerově syndromu; Listovanie. Povím vám o Aspergerově syndromu Průvodce pro rodinu a přátele Jude ... Povím vám o Aspergerově syndromu | Dumknihy.cz - knihy po ... ... . Povím vám o Aspergerově syndromu Průvodce pro rodinu a přátele Jude Welton. Seznamte se s Adamem, který má Aspergerův syndrom! Publikace je určena především dětem ve věku od 7 do 15 let, které mají Aspergerův syndrom, a také jejich rodičům, vyučujícím a kamarádům. Je ... Průvodce pro rodinu a přátele. WELTON Jude. Info: ... ISBN: 978-80-266-1370-1. Hodnocení: 0 hodnocení Povím vám o Aspergerově syndromu 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. ... Recenze produktu Povím vám o Aspergerově syndromu. Povím vám o Aspergerově syndromu: Průvodce pro rodinu a přátele Seznamte se s Adamem, který má Aspergerův syndrom Publikace je určena především samotným dětem ve věku od 7 do 15 let, které mají Aspergerův syndrom, a také jejich rodičům, vyučujícím, vedoucím zájmových kroužků nebo kamarádům. Průvodce pro rodinu a přátele. Seznamte se s Adamem, který má Aspergerův syndrom Publikace je určena především samotným dětem ve věku od 7 do 15 let, které mají Aspergerův syndrom, a také jejich rodičům, vyučujícím, vedoucím zájmových kroužků nebo kamarádům. ... Kniha Povím vám o Aspergerově syndromu. Povím vám o Aspergerově syndromu: Průvodce pro rodinu a přátele 124,-Není dostupné Povím vám o Aspergerově syndromu: Průvodce pro rodinu a přátele Publikace je určena především dětem ve věku od 7 do 15 let, které mají Aspergerův syndrom, a také jejich rod...

INFORMACE

AUTOR
Jude Welton
DIMENZE
9,88 MB
NÁZEV SOUBORU
Povím vám o Aspergerově syndromu: Průvodce pro rodinu a přátele.pdf

POPIS

Publikace je určena především samotným dětem ve věku od 7 do 15 let, které mají Aspergerův syndrom, a také jejich rodičům, vyučujícím, vedoucím zájmových kroužků nebo kamarádům. Je psána z pohledu chlapce Adama s touto poruchou, který svým vyprávěním provází každodenními obtížemi, se kterými se setkává. Dětsky srozumitelnými slovy Adam vysvětluje, v jakých situacích mívá problémy, co je pro něj v tu chvíli těžké a proč se vlastně chová z našeho pohledu tak nepochopitelně. Postupně s Adamem projdeme možné problematické situace v rodině, mezi kamarády i ve škole. Cenné jsou zejména konkrétní poznámky, co dítě potřebuje, aby situaci zvládlo lépe – například od učitele v hodině. Díky vyprávění o poruše z pohledu dítěte a jazykem dítěte je kniha pochopitelná i malému čtenáři. V ilustrativním příběhu se děti s Aspergerovým syndromem velmi snadno poznají, budou si umět říci o pomoc a naučí se problematické situace řešit.

Chcete si přečíst knihu?Povím vám o Aspergerově syndromu: Průvodce pro rodinu a přátele ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jude Welton. Číst Povím vám o Aspergerově syndromu: Průvodce pro rodinu a přátele Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY