Léčba traumatu: Program probuzení moudrosti těla

Léčba traumatu: Program probuzení moudrosti těla - Peter A. Levine | Jesuslecitona.org

...ém díle Probouzení tygra (Maitrea, 2011) ... Léčba traumatu - Program probuzení moudrosti těla ... . Dozvíte se, jak můžete díky rozvoji vědomí vlastního těla znovuvyjednat svá traumata tím, že je nahlédnete, nikoli tím, že je znovu prožijete. Kniha Léčba traumatu je "návodem k použití" teorie, kterou Dr. Levine poprvé představil ve svém celosvětově proslulém díle Probouzení tygra (Maitrea, 2011). Dozvíte se, jak můžete díky rozvoji vědomí vlastního těla "znovuvyjednat" svá traumata tím, že je nahlédnete, nikoli tím, že je znovu prožijete. Pedagogická knihovna J. A. Komenského J ... Léčba traumatu by MAITREA - Flipsnack ... . Pedagogická knihovna J. A. Komenského Jeruzalémská 12, 110 00 Praha 1 tel. půjčovna: 221 966 411 tel. studovna: 221 966 415 3. Léčba traumatu : program probuzení moudrosti těla / Peter A. Levine ; přeložil Kamil Pinta -- První vydání v českém jazyce Praha : Maitrea, 2018 -- 82 stran -- cze ISBN 978-80-7500-404-8 Sign.: II 116651V1 psychoterapie ; psychosomatika ^7ph221954^7 ; psychické trauma ; poranění ; autoterapie ; spiritualita Léčba traumatu Program probuzení moudrosti těla Levine Peter A. Máte zdánlivě bezdůvodné příznaky? Příčinou může být trauma z minulosti. Vědecké studie ukazují, že lidé, kteří přežili nehody, přírodní katastrofy nebo traumata v dětství, často trpí dlouhodobými příznaky od úzkostí a depresí přes ... Kniha Léčba traumatu je „návodem k použití" teorie, kterou Dr. Levine poprvé představil ve svém celosvětově proslulém díle Probouzení tygra (Maitrea, 2011). Dozvíte se, jak můžete díky rozvoji vědomí vlastního těla „znovuvyjednat" svá traumata tím, že je nahlédnete, nikoli tím, že je znovu prožijete. Flipsnack is a digital catalog maker that makes it easy to create, publish and share html5 flipbooks. Upload a PDF or design from scratch flyers, magazines, books and more. Author: MAITREA, Catalog: Léčba traumatu, Published: Jan 07, 2019 Léčba traumatu - Program probuzení moudrosti těla - Levine Peter A. - Máte zdánlivě bezdůvodné příznaky? Příčinou může být trauma z minulosti. Vědecké studie ukazují, že lidé, kteří přežili nehody, přírodní katastrofy nebo traumata v dětství, často t Název: Léčba traumatu - Program probuzení moudrosti těla. Originální název: Healing trauma: A pioneering program for restoring the wisdom of your body. Autor: Peter A. Levine. Překladatel...

INFORMACE

AUTOR
Peter A. Levine
DIMENZE
11,97 MB
NÁZEV SOUBORU
Léčba traumatu: Program probuzení moudrosti těla.pdf

POPIS

Máte zdánlivě bezdůvodné příznaky? Příčinou může být trauma z minulosti. Vědecké studie ukazují, že lidé, kteří přežili nehody, přírodní katastrofy nebo traumata v dětství, často trpí dlouhodobými příznaky od úzkostí a depresí přes nevysvětlitelné bolesti a únavu, až po různé druhy onemocnění a psychického „odehrávání“. Terapeuti a klienti jak na poli bodyworku, tak v oblasti psychoterapie se dnes stále častěji obracejí k somatickému prožívání, revoluční metodě Petera A. Levina, která jim umožňuje tyto výzvy překonat. Kniha Léčba traumatu je „návodem k použití“ teorie, kterou Dr. Levine poprvé představil ve svém celosvětově proslulém díle Probouzení tygra (Maitrea, 2011). Dozvíte se, jak můžete díky rozvoji vědomí vlastního těla „znovuvyjednat“ svá traumata tím, že je nahlédnete, nikoli tím, že je znovu prožijete. Osvojíte si základy „první pomoci“ pro případy nouze a na příkladech ze světa zvířat odhalíte fyziologické kořeny svých emocí. „Trauma je nevyhnutelným životním faktem,“ konstatuje Dr. Levine, „nemusí být ale doživotním trestem.“ Tento praktický manuál vás naučí základům sebeléčebné metody, která sleduje příznaky traumatu až k jejich skrytému zdroji v těle a vrací tak lidem jejich ztracenou přirozenost.

Chcete si přečíst knihu?Léčba traumatu: Program probuzení moudrosti těla ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter A. Levine. Číst Léčba traumatu: Program probuzení moudrosti těla Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY