Voda v pohybu - úžas v nás: Pozorování a pokusy

Voda v pohybu - úžas v nás: Pozorování a pokusy - Andreas Wilkens, | Jesuslecitona.org

...sou zapotřebí nedostupné nebo drahé pomůcky ... Voda v pohybu - úžas v nás - Andreas Wilkens, Herbert ... ... . Voda v pohybu - úžas v nás. Pozorování a pokusy - Pozorování a pokusy - Andreas kolektiv autorů ... Voda v pohybu - úžas v nás. Pozorování a pokusy. Tekoucí voda a nejrůznější jevy, které se odehrávají na hladině i pod ní, jsou jen zdánlivě všední a všeobecně známé. Každý den je můžeme pozorovat, aniž bychom ... Objednávejte knihu Voda v pohybu - úžas v nás v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% ... Kniha Voda v pohybu - úžas v nás. Pozorování a pokusy ... ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Kniha: Voda v pohybu - úžas v nás(Andreas Wilkens, Dreiseitl Herbert, Jennifer Greene, Christian Liess, Wolfram Schwenk) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk Odpověď na tyto a další otázky nám srozumitelným způsobem předkládají odborníci na oblast vody a proudění v knize Voda v pohybu - úžas v nás. Prostřednictvím mnoha podrobně popsaných pokusů, které můžeme s jednoduchými pomůckami sami provádět, se učíme pochopit zákonitosti, které se za nimi skrývají. Voda v pohybu - úžas v nás. Pozorování a pokusy - Pozorování a pokusy - Andreas kolektiv autorů Tekoucí voda a nejrůznější jevy, které se odehrávají na hladině i pod ní, jsou jen zdánlivě všední a všeobecně známé. Voda v pohybu - úžas v nás. Pozorování a pokusy; Voda v pohybu - úžas v nás. Pozorování a pokusy (0 x) Andreas Wilkens Výrobce Nakladatelství KAZDA, s.r.o. Kód 9788090742024 EAN 9788090742024 Dostupnost. skladem . Běžná cena...

INFORMACE

AUTOR
Andreas Wilkens,
DIMENZE
7,32 MB
NÁZEV SOUBORU
Voda v pohybu - úžas v nás: Pozorování a pokusy.pdf

POPIS

Tekoucí voda a nejrůznější jevy, které se odehrávají na hladině i pod ní, jsou jen zdánlivě všední a všeobecně známé. Každý den je můžeme pozorovat, aniž bychom na nich shledávali něco mimořádného. Co se ale děje s prouděním, když je koryto v nějakém místě užší než jinde? Proč se v řece u mostního pilíře tvoří víry? A jak vlastně různé víry vypadají a vznikají? Co jsou to meandry, jak se tvoří a proměňují? Proč se na písečném dně u pobřeží tvoří zvláštní obrazce a jak jejich podobu ovlivňuje způsob proudění vody? Jak se pohybuje voda ve vlnách a proč můžeme na zvlněné hladině spatřit předmět, který vlny nikam neunášejí? Co se děje s vodní kapkou, když dopadne na hladinu a na suchou plochu? Odpověď na tyto a další otázky nám v této knize srozumitelným způsobem předkládají odborníci na oblast vody a proudění. Prostřednictvím mnoha podrobně popsaných pokusů, které můžeme s jednoduchými pomůckami sami provádět, se učíme pochopit zákonitosti, které se za nimi skrývají. Další obrázky, fotografie a komentáře názorně přibližují a vysvětlují nejrůznější jevy spjaté s vodou. Tato kniha se může stát dobrým pomocníkem nejen pro pedagogy a rodiče, ale pro všechny, kteří v sobě chtějí oživit schopnost žasnout a chuť dále objevovat fascinující svět vody.

Chcete si přečíst knihu?Voda v pohybu - úžas v nás: Pozorování a pokusy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Andreas Wilkens,. Číst Voda v pohybu - úžas v nás: Pozorování a pokusy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY