Technika malby I. + II.

Technika malby I. + II. - Bohuslav Slánský | Jesuslecitona.org

...nika malby I.-II. je v Technika malby II ... Technika malby. - Catalog of Frantisek Bartos Regional ... ... . Díl II, - Průzkum a... 1 poptávka. Technika v malířské tvorb ... Bohuslav Slánský: Technika malby I+II. Platnost tohoto inzerátu skončila a již není možné na něj odpovídat. Prohlédněte si podobné inzeráty, snad Vás něco zaujme. Přidat do oblíbených. Contents OBSAH II. DÍLU I. CAST PŘEDMLUVA METHODY FYSIKÁLNÍHO A CHEMICKÉHO PRÜZKUMU OBRAZŮ Význam vědeckého průzkumu pro konservaci obrazů a malířské techniky 11 Význam vědeckého průzkumu pro znalectví malby 12 Vývoj vědeckého průzkumu 13 Fysikální methody 14 Chemický průzkum malby 15 I. FYSIKÁLNÍ PROZKUM OBRAZŮ ELEKTROMAG ... Technika malby. - Catalog of Frantisek Bartos Regional ... ... . FYSIKÁLNÍ PROZKUM OBRAZŮ ELEKTROMAGNETICKÉ ZÁŘENI i. Hledáte Technika malby I. + II. od Bohuslav Slánský? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR navazuje Technika malby II - Průzkum a restaurování obrazů (Státní nakladatelství krásné literatury, Praha 1956). 1 Slánský, B.: Technika malby, díl I. Malířský a konzervační materiál. Praha, Státní nakladatelství krásné literatury 1953. 6 Reprint dvousvazkového díla o technologii restaurování obrazů. Druhý svazek demonstruje na bohaté dokumentaci realizovaných prací restaurátorské postupy. I. Díl - Malířský a konzervační materiál / II. Díl - Průzkum a restaurování obrazu / Kartonové pouzdro Odpověď na dotaz technika malby ii. byla vyhledávána po prvé 17.5.2020 10:31 a naposledy...

INFORMACE

AUTOR
Bohuslav Slánský
DIMENZE
10,57 MB
NÁZEV SOUBORU
Technika malby I. + II..pdf

POPIS

Toto dílo zakladatelské osobnosti české restaurátorské školy vyšlo dosud jen jednou: v roce 1953 vydalo Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění jeho první díl, o tři roky později díl druhý. První svazek, Malířský a konzervační materiál, vysvětluje a dokumentuje historické technologie, materiály a pracovní postupy, svazek druhý, Průzkum a restaurování obrazů, na bohatém dokumentaci realizovaných prací demonstruje restaurátorské postupy Bohuslava Slánského, jeho spolupracovníků a žáků jeho atelieru na pražské Akademii výtvarných umění. Druhé vydání Techniky malby je reprintem vydání prvího. Doplněno je o biografii a životopisné údaje autora.

Chcete si přečíst knihu?Technika malby I. + II. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bohuslav Slánský. Číst Technika malby I. + II. Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY