Stvořené pro věčnost: největší objevy české egyptologie

Stvořené pro věčnost: největší objevy české egyptologie - Miroslav Bárta, | Jesuslecitona.org

...ětší objevy české egyptologie od Miroslava Bárty Pro zájemce o slavnou starověkou civilizaci - tentokrát spíš než pro experty - vydala Filozofická fakulta Univerzity Karlovy publikaci „Stvořené pro věčnost" ... Stvořené pro věčnost - Miroslav Bárta, Ladislav Bareš ... ... . 5. prosince 2018 vychází nová a bohatě ilustrovaná publikace „Stvořené pro věčnost: největší objevy české egyptologie". Obsahuje výběr 140 nejdůležitějších a nejzajímavějších nálezů za šedesát let působení Českého egyptologického ústavu FF UK v Egyptě a Súdánu. Ústav si knihou připomíná nejenom 60. výročí založení ústavu, na příští rok ... Stvořené pro věčnost (největší objevy české egyptologie) Miroslav Bárta , Ladislav Bareš , Jaromír Krejčí , Mohamed ... Český egyptologický ústav FF UK - YouTube ... . Ústav si knihou připomíná nejenom 60. výročí založení ústavu, na příští rok ... Stvořené pro věčnost (největší objevy české egyptologie) Miroslav Bárta , Ladislav Bareš , Jaromír Krejčí , Mohamed Megahed a Lenka Varadzínová • Univerzita Karlova v Praze, 2019 Nová a bohatě ilustrovaná publikace „Stvořené pro věčnost: největší objevy české egyptologie" obsahuje výběr 140 nejdůležitějších a nejzajímavějších nálezů za šedesát let působení Českého egyptologického ústavu FF UK v Egyptě a Súdánu. Jak píše prof. Miroslav Bárta v úvodu knihy: „V tomto případě ... Nová a bohatě ilustrovaná publikace „Stvořené pro věčnost: největší objevy české egyptologie" obsahuje výběr 140 nejdůležitějších a nejzajímavějších nálezů za šedesát let působení Českého egyptologického ústavu FF UK v Egyptě a Súdánu. Napsal mnoho odborných publikací a textů. Je také spoluautorem díla „Stvořené pro věčnost: největší objevy české egyptologie", které vyšlo v prosinci. O rok dříve vydal publikaci „Abúsír. V srdci pyramidových polí". Staroegyptské výplatní pásky, encyklopedie hadů, pohřeb myši, tančící krávy. Dohromady 140 nejzajímavějších zářezů českých egyptologů - od těch světových přes ty všední až po vyslovené kuriozity - mapuje kniha Stvořené pro věčnost: největší objevy české egyptologie (FF UK 2018). Textové označení: FF UK - Objednávka - tisk 2.000 kusů publikace "Stvořené pro věčnost: největší objevy české egyptologie" Datum uzavření: 06.11.2018 Číslo smlouvy / č.j.: 2018/1226 Nová publikace Stvořené pro věčnost: největší objevy české egyptologie. Český egyptologický ústav FF UK. Zhlédnutí (2 tis.) · 5. prosince 2018. ... první objevy v Abúsíru / Czech Institute of Egyptology - first discoveries at Abusir ... Egyptologie.cz. 1 573 Followers · Web o umění a humanitních vědách. Nová a bohatě ilustrovaná publikace „Stvořené pro věčnost: největší objevy české egyptologie" obsahuje výběr 140 nejdůležitějších a nejzajímavějších nálezů za šedesát let působení Českého egyptologického ústavu FF UK v Egyptě a Súdánu....

INFORMACE

AUTOR
Miroslav Bárta,
DIMENZE
5,5 MB
NÁZEV SOUBORU
Stvořené pro věčnost: největší objevy české egyptologie.pdf

POPIS

Nová a bohatě ilustrovaná publikace „Stvořené pro věčnost: největší objevy české egyptologie“ obsahuje výběr 140 nejdůležitějších a nejzajímavějších nálezů za šedesát let působení Českého egyptologického ústavu FF UK v Egyptě a Súdánu. Jak píše prof. Miroslav Bárta v úvodu knihy: „V tomto případě není naším cílem čistě vědecké dílo, mnohem spíše se snažíme zájemcům o starověký Egypt a Súdán ukázat cestu k jejich poznání, a to prostřednictvím českých objevů v severovýchodní Africe.“ Ústav si knihou připomíná nejenom 60. výročí založení ústavu, na tok 2019 připadá i sté výročí zahájení výuky egyptologie v češtině na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy.Ústav si knihou připomíná nejenom 60. výročí založení ústavu, na tok 2019 připadá i sté výročí zahájení výuky egyptologie v češtině na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy.

Chcete si přečíst knihu?Stvořené pro věčnost: největší objevy české egyptologie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miroslav Bárta,. Číst Stvořené pro věčnost: největší objevy české egyptologie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY