Bible táborského hejtmana Filipa z Padeřova a knižní malba husitské doby

Bible táborského hejtmana Filipa z Padeřova a knižní malba husitské doby - Viktor Kubík | Jesuslecitona.org

...ké doby. Viktor Kubík. Nakladatelství Lidové noviny ... Praha: Bible táborského hejtmana Filipa z Padeřova a ... ... . Bible táborského hejtmana Filipa z Padeřova a knižní malba husitské doby. Ve službách Maffie? : Český domácí protirakouský odboj (1914-1918) v zrcadle ego-dokumentů ... Bible táborského hejtmana Filipa z Padeřova a knižní malba husitské doby ... Bible táborského hejtmana Filipa z Padeřova a knižní malba husitské doby Kubík Viktor. Dostupnost. ... Autor kodex hodnotí v kontextu vývo ... Publikace 2013-2018 - Katolická teologická fakulta ... . Dostupnost. ... Autor kodex hodnotí v kontextu vývoje umění doby husitských válek a zařazuje ho v souvislostech českého i (středo)evropského umění. ... Kubík Viktor: Bible táborského hejtmana Filipa z Padeřova a knižní malba husitské doby, Praha - Lidové noviny 2018, s. 296, ISBN 978-80-7422-662-5. Pučalík Marek: Křížovníci v době vrcholného baroka: za gerátu Františka Matouše Böhmba 1722-1750, Katolická teologická fakulta / Nakladatelství Lidové novin 2017, s. 400 ... Tituly autora Viktor Kubík - Bible táborského hejtmana Filipa z Padeřova a knižní malba husitské dobyPraha - průvodce/česky, Pražský hrad - průvodce/česky Bible táborského hejtmana Filipa z Padeřova a knižní malba husitské doby 2018, V. Kubík. Monografie sleduje výzdobu Padeřovské bible, která se z jazykovědného hlediska řadí k mimořádně významným dílům. Bible táborského hejtmana Filipa z Padeřova a knižní malba husitské doby Kubík Viktor | Kniha Monografie sleduje výzdobu Padeřovské bible, která se z jazykovědného hlediska řadí k mimořádně významným dílům. Bible táborského hejtmana Filipa z Padeřova (a knižní malba husitské doby) Viktor Kubík • Nakladatelství Lidové noviny, 2018 Posíláme do pěti dní Bible táborského hejtmana Filipa z Padeřova a knižní malba husitské doby. KUBÍK Viktor. 269 K ... Bible táborského hejtmana Filipa z Padeřova (a knižní malba husitské doby) Viktor Kubík • Nakladatelství Lidové noviny, 2018 Posíláme do šesti dní Bible táborského hejtmana Filipa z Padeřova a knižní malba husitské doby. KUBÍK VIKTOR. Běžně 299 K ... Bible táborského hejtmana Filipa z Padeřova a knižní malba husitské doby ......

INFORMACE

AUTOR
Viktor Kubík
DIMENZE
11,34 MB
NÁZEV SOUBORU
Bible táborského hejtmana Filipa z Padeřova a knižní malba husitské doby.pdf

POPIS

Přečetl si knihkupec z Kolína Nádherně nakladatelsky provedená publikace se řadí k mimořádným dílům o vývoji české knižní kultury, ale také o umění v kontextu doby, která je známa spíše příklady ničení krásna. Kniha obsahuje 87 černobílých a barevných vyobrazení z více než patnácti knižních děl první poloviny 15. Století, které jsou opět detailně přezkoumávány a to jak po umělecké, tak věcné i obsahové stránky. Knihu opět mohu doporučit všem badatelům a zájemcům o 15. století.

Chcete si přečíst knihu?Bible táborského hejtmana Filipa z Padeřova a knižní malba husitské doby ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Viktor Kubík. Číst Bible táborského hejtmana Filipa z Padeřova a knižní malba husitské doby Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY