Tajný život stromů: Co cítí, jak komunikují – Objevování fascinujícího světa

Tajný život stromů: Co cítí, jak komunikují – Objevování fascinujícího světa - Peter Wohlleben | Jesuslecitona.org

...Objevování fascinujícího světa Kniha s jedinečnými fotografiemi a poutavými příběhy, díky které uvidíte les novýma očima Kdo vyrazí s Peterem Wohllebenem do lesa, zjistí ty nejpodivuhodnější věci: Stromy navzájem komunikují ... Tajný život stromů: Co cítí, jak komunikují - Objevování ... ... . Peter Wohlleben: Tajný život stromů. Co cítí, jak komunikují - Objevování fascinujícího světa. Přel. Magdalena Havlová, Václav Kazda, Ráječko, 2016, 208 s. „V době, kdy jsem započal svoji lesnickou dráhu, jsem toho o tajném životě stromů věděl tolik jako řezník o pocitech zvířat." Tajný život stromů: Co cítí, jak komunikují - Objevování fascinujícího světa Německý bestse ... Tajný život stromů. Co cítí, jak komunikují - objevování ... ... . „V době, kdy jsem započal svoji lesnickou dráhu, jsem toho o tajném životě stromů věděl tolik jako řezník o pocitech zvířat." Tajný život stromů: Co cítí, jak komunikují - Objevování fascinujícího světa Německý bestseller Tajný život stromů se již druhým rokem drží na žebříčku nejprodávanějších knih a získává si nadšené čtenáře ve stále více zemích. Les je pro mnohé z nás vytouženým místem odpočinku. Název: Tajný život stromů - Co cítí, jak komunikují. Objevování fascinujícího světa - CDmp3 (Čte Aleš Procházka) Autor: Peter Wohlleben. Titul je zařazen do žánrů: Klasika, světoví autoři › Světová současná; Populárně naučná › Životní prostředí, příroda; Mluvené slovo › Mluvené slovo, audioknihy; ISBN ... Elektronická kniha Tajný život stromů: Co cítí a jak komunikují, Objevování fascinujícího světa na www.alza.sk. Všetky informácie o produkte. Hodnotenie... Tajný život stromů Co cítí, jak komunikují. Objevování fascinujícího světa. Německý bestseller Tajný život stromů se již druhým rokem drží na žebříčku nejprodávanějších knih a získává si nadšené čtenář… Tajný život stromů - Co cítí, jak komunikují. Objevování fascinujícího světa 235 Kč CDmp3 audiokniha: Tajný život stromů - Wohlleben, Peter; Procházka, Aleš ; Co cítí a jak komunikují - objevování fascinujícího světa Titul Tajný život stromů - Co cítí, jak komunikují. Objevování fascinujícího světa od Wohlleben Peter, 9788090578869 zakoupíte na www.knihacek.cz s velkou slevou a dopravou od 49 Kč. Tajný život stromů od Aleš Procházka v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Tajný život stromů - Co cítí, jak komunikují. Objevování fascinujícího světa - CDmp3 (Čte Aleš Procházka) -- Zvolte -- Špatná Nic moc Průměr Výborná Doporučuji!...

INFORMACE

AUTOR
Peter Wohlleben
DIMENZE
8,89 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajný život stromů: Co cítí, jak komunikují – Objevování fascinujícího světa.pdf

POPIS

Německý bestseller Tajný život stromů se již druhým rokem drží na žebříčku nejprodávanějších knih a získává si nadšené čtenáře ve stále více zemích. Les je pro mnohé z nás vytouženým místem odpočinku. Je synonymem ticha a nedotčené přírody. Renomovaný lesník Peter Wohlleben nám dává nahlédnout do skrytého života stromů a odhaluje nečekané skutečnosti: stromy mají paměť, předávají si informace, pociťují bolesti, dokonce mohou dostat úpal a časem se jim tvoří vrásky. Mnohé stromy, jako například duby, spolu navzájem komunikují prostřednictvím vonných látek. V okamžiku, kdy je některý ze stromů napaden hmyzem, vysílá vůně jako signály a všechny stromy v okolí upozorní na nebezpečí. Peter Wohlleben čerpá ze svých mnohaletých zkušeností lesníka a ukazuje nám les ze zcela nové stránky. Jeho zábavná knížka, plná nových informací o stromech a lesích, nás přivádí k úžasu nad zázraky přírody. Ve vynikajícím překladu PhDr. Magdaleny Havlové. Jen v Německu se za rok od vydání prodalo na 500 000 kusů a práva na překlad byla dosud prodána do 27 zemí. „Fascinující kniha o lesních velikánech, kterým se podařilo dokonale skrýt své schopnosti před naším zrakem.“ Die Welt „Svátek pro každého milovníka lesa.“ Buchjournal „Při příští procházce lesem bude čtenář vnímat okolní zelený svět novým pohledem.“ Bild der Wissenschaft „Wohlleben pro nás znovu objevil les a v něm celý nový svět.“ Literatur Spiegel Peter Wohlleben (nar. 1964) se chtěl už jako dítě stát ochráncem přírody. Vystudoval lesnictví a pracoval víc než dvacet let jako úředník zemské lesní správy. Aby mohl realizovat své představy o ochraně životního prostředí, zaměstnání opustil. Dnes řídí ekologické lesní hospodářství v regionu Eifel v Porýní, kde usiluje o návrat pralesů. Je zván do mnoha televizních pořadů, přednáší, pořádá semináře a píše knihy o lese a ochraně přírody.

Chcete si přečíst knihu?Tajný život stromů: Co cítí, jak komunikují – Objevování fascinujícího světa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter Wohlleben. Číst Tajný život stromů: Co cítí, jak komunikují – Objevování fascinujícího světa Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY