Podivné počasí v Tokiu

Podivné počasí v Tokiu - Hiromi Kawakamiová | Jesuslecitona.org

...te Podivné počasí v Tokiu od Hiromi Kawakamiová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Podivné počasí v Tokiu | CarovnaPolicka.sk ... . 33 prodejen po celé ČR Podivné počasí v Tokiu Predať knihy Hiromi Kawakami Book: Podivné počasí v Tokiu Kniha je neotřelým průvodcem po Japonsku, protože čtenáře nenásilně seznamuje i s japonskou kuchyní, kulturou, zvyky i zajímavými místy v Tokiu a jeho okolí. Podivné počasí v Tokiu. Moje literární výlety do Japonska jsou stále častější. Literatuře, která mě ... Podivné počasí v Tokiu - Hiromi Kawakamiová — Kniha.cz ... . Podivné počasí v Tokiu. Moje literární výlety do Japonska jsou stále častější. Literatuře, která mě dříve úplně míjela, se dostává stále více prostoru, a to napříč žánry. Četla jsem non fiction Ganbare! Workshopy smrti, z ... Get your 3-Day weather forecast for Tokio, Prefektura Tokio, Japonsko. Hi/Low, RealFeel, precip, radar, & everything you need to be ready for the day, commute, and weekend! Kniha: Podivné počasí v Tokiu (Hiromi Kawakami). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Přes převládající výsostně kladné hodnocení této knihy se k nadšeným ovacím bohužel nepřidám. Možná jsem nebyla naladěna na tu správnou notu, avšak Podivné počasí v Tokiu mě příliš nepotěšilo. Příběh na mě působil poněkud fádně a nezajímavě, místy vyloženě nudně, a hodně jsem se do čtení musela nutit. Kupte knihu Podivné počasí v Tokiu (Hiromi Kawakamiová) s 15 % slevou za 234 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Elektronická kniha Podivné po...

INFORMACE

AUTOR
Hiromi Kawakamiová
DIMENZE
3,36 MB
NÁZEV SOUBORU
Podivné počasí v Tokiu.pdf

POPIS

Křehký příběh o přátelství, které časem přerostlo v lásku. Hlavními postavami jsou dva osamělí lidé uprostřed velkoměsta – sedmatřicetiletá Cukiko a její bývalý učitel ze střední školy. Kniha je neotřelým průvodcem po Japonsku, protože čtenáře nenásilně seznamuje i s japonskou kuchyní, kulturou, zvyky i zajímavými místy v Tokiu a jeho okolí. Zdánlivě prostý příběh křehkého vztahu sedmatřicetileté Cukiko a jejího mnohem staršího bývalého učitele, citlivě napsaný příběh plný očekávání a pochybností, rozchodů, náhodných setkání, nadějí a zklamání. Kniha získala v roce 2001 Cenu Džuničiróa Tanizakiho (Tanizaki Džuničiró šó) a později byla i zfilmována. Existuje také její zpracování do podoby kresleného komiksu manga.

Chcete si přečíst knihu?Podivné počasí v Tokiu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hiromi Kawakamiová. Číst Podivné počasí v Tokiu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY