Vzpomínky převážně vážně: aneb co by na mořích raději nezažil český námořník

Vzpomínky převážně vážně: aneb co by na mořích raději nezažil český námořník - Jiří Verner | Jesuslecitona.org

...amětní kniha města Prachatic (1371) 1373-1590 ... Mare-Czech - knihy | Databáze knih ... . Pamětní kniha města Vimperka 1476-1681. Vzpomínky převážně vážně aneb co by na mořích raději nezažil český námořník - aneb co na mořích raději nezažil český námořník - Jiří Verner . Červená pěticípá hvězda v bílém kruhu, umístěném v modrém pruhu na žlutém komínu. Home - Jan Šinágl ... Jan Šinágl aneb Nový Svět Miloš Konáš ... ohodnotit, pošlete autorovi na číslo kont ... Vzpomínky převážně vážně | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... ... ohodnotit, pošlete autorovi na číslo konta 166573554/0300 dobrovolný příspěvek (okolo dvaceti korun). Jde o nový směr v přijímání literatury bez mezičlánků a dalších nákladů (hlavně ... Dovolte, abych se vám představil, i když mě nikdy nespatříte. Ti, co o mé ... This banner text can have markup.. web; books; video; audio; software; images; Toggle navigation Sice nechápu, co je na jednoduchém interiéru, který se v mnohém od sedmdesátých až do počátku devadesátých let 20. století nezměnil tak úžasné, ale hlavní bylo, že se líbí. A kdybych se měl sebekriticky ohlédnout na sebe, mne kdysi také zaujal na první pohled. Nu, co se týče tvých schopností, tam je dost co chválit;-) A co takhle setkání na Tolkienconu? Bude to v Praze, tam by se i Slovákům mělo dostávat dobře (tedy, rozhodně lépe, než na MPP či BPA;-)). Co vy na to, přátelé? Silwien, poidáno 23.9. 2005 23:17:10 Kde se vzalo ovoce a víno. Vinná réva na Balkáně. Šířila se tam podobně jako víno a olivy: paralelně díky Féničanům a Řekům. Fíky i olivy Řekové spojovali s bohyní Athénou, (existuje pověst, že si ji Athéňané vybrali jako patronku svého města poté, co na místě, kam udeřila kopím, vyrostla první oliva)....

INFORMACE

AUTOR
Jiří Verner
DIMENZE
7,54 MB
NÁZEV SOUBORU
Vzpomínky převážně vážně: aneb co by na mořích raději nezažil český námořník.pdf

POPIS

Červená pěticípá hvězda v bílém kruhu, umístěném v modrém pruhu na žlutém komínu. To byl znak Československé námořní plavby, pod nímž se naše lodě na světových mořích a oceánech plavily téměř pět desítek let. Dnes už se bohužel toto logo silné vnitrozemské plavební společnosti nevyskytuje nikde. Zmizely lodě pod československou a později českou vlajkou, ale zůstaly vzpomínky. Někdy humorné, někdy plné napětí a zápolení s prudkými větry, obřími vlnami a problémy, které zákonitě patří k provozu lodí. Námořní kapitán Ing. Jiří Verner v této knize seznamuje čtenáře s prací našich námořníků, proloženou svými osobními zážitky. Čtenář tak zjistí, jak náročná tato profese je nejen po stránce fyzické, ale i psychické. Dozví se, jak se staví loď, ale také, co dělat, když do podpalubí teče voda, když dojde ke kolizi nebo když loď bojuje s povodní na Mississippi. Tato kniha tak přináší komplexní pohled na život na námořních lodích, na nichž se autor plavil po celý svůj pracovní život. Volné pokračování již vydané publikace nazvané Vzpomínky převážně nevážně aneb co na našich lodích zažil český námořník Jiří Verner, vydané na jaře 2017 v nakladatelství Mare-Czech.

Chcete si přečíst knihu?Vzpomínky převážně vážně: aneb co by na mořích raději nezažil český námořník ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Verner. Číst Vzpomínky převážně vážně: aneb co by na mořích raději nezažil český námořník Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY