Srdce stoupá vzhůru

Srdce stoupá vzhůru - Zdenka Blechová | Jesuslecitona.org

...ráví o tom, jak uzdravit srdce z bolestí, které jsme mu způsobili v minulosti, aby mohlo stoupat vzhůru ... Srdce stoupá vzhůru - Zdenka Blechová ... . Tuto knihu jsem začala psát během své dovolené v Řecku a pokračovala v ní po svém... Téma prednášky vychádza z rovnomennej knihy "Srdce stoupá vzhůru" (2018). Ako uzdraviť srdce z bolestí a starých nánosov z minulosti, aby sa oslobodilo a mohlo ľahko stúpať hore ... Kniha vypráví o tom, jak uzdravit srdce z bolestí, které jsme mu způsobili v minulosti, aby mohlo stoupat vzhůru. Tuto knihu jsem začala psát během své dovolené v Řecku a pokračovala v ní po svém návratu z ní a ... Zdenka Blechová - Srdce stoupá vzhůru - YouTube ... . Tuto knihu jsem začala psát během své dovolené v Řecku a pokračovala v ní po svém návratu z ní až do konce října. Je takovým časosběrným materiálem mých ... Srdce stoupá vzhůru. Knihu si můžete objednat v e-shopu Zdenky Blechové ZDE. Kniha vypráví o tom, jak uzdravit srdce z bolestí, které jsme mu způsobili v minulosti, aby mohlo stoupat vzhůru. Tuto knihu jsem začala psát během své dovolené v Řecku a pokračovala v ní po svém návratu z ní až do konce října. Je takovým ... > Srdce stoupá vzhůru-50% sleva. Kniha: Srdce stoupá vzhůru Autor: Zdenka Blechov á. Kniha vypráví o tom, jak uzdravit srdce z bolestí, kte...

INFORMACE

AUTOR
Zdenka Blechová
DIMENZE
9,51 MB
NÁZEV SOUBORU
Srdce stoupá vzhůru.pdf

POPIS

Kniha vypráví o tom, jak uzdravit srdce z bolestí, které jsme mu způsobili v minulosti, aby mohlo stoupat vzhůru. Tuto knihu jsem začala psát během své dovolené v Řecku a pokračovala v ní po svém návratu z ní až do konce října. Je takovým časosběrným materiálem mých myšlenek a prožitků v tomto časovém úseku. Chci vám ukázat, jak se uzdravuje srdce. Jak jeden náraz do srdce spouští další a další informace, souběhy životů, ladí naši mysl z jednoho postoje, který jsme zastávali v minulosti, do jiného, a tím se uzdravuje. Mohla jsem si své myšlenky nechat pro sebe a užívat si dovolenou, ale já je potřebovala vypsat, aby i vám mohly být prospěšné. Věřím, že tato kniha vám ukáže, jak pracovat se svým srdcem, aby mohlo stoupat vzhůru. S knihou se můžete i učit. Obsahuje 160 různých sdělení - co pro sebe dnes můžu udělat?-. Stačí si jen každý den otevřít knihu a přečíst si dané sdělení. Tím se budete učit kontaktu se sebou a dělat věci pro sebe.

Chcete si přečíst knihu?Srdce stoupá vzhůru ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdenka Blechová. Číst Srdce stoupá vzhůru Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY