Pětatřicet skvělých průvanů: a jiné povídky

Pětatřicet skvělých průvanů: a jiné povídky - Miroslav Horníček | Jesuslecitona.org

...ení Zatím nikdo nehodnotil Přidat do poličky ... Miroslav Horníček - Pětatřicet skvělých průvanů ... ... . nakladatel: Akropolis: rok vydání: 1998 ... Pětatřicet skvělých průvanů a jiné povídky od 49 K ... Horníček - Pětatřicet skvělých průvanů (1998) povídky. Akropolis Praha 1998, v tomto souboru 1.vydání, 117 stran, vázaná s papírovým přebalem, nepatrné opotřebení přebalu, velmi dobrý stav. (X1934) Pětatřicet skvělých průvanů. Kdo napsal knihu Pětatřicet skvělých průva ... Pětatřicet skvělých průvanů (Miroslav Horníček) | Detail ... ... . Kdo napsal knihu Pětatřicet skvělých průvanů? Autorem je Miroslav Horníček. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Pětatřicet skvělých průvanů (povídky) 80 Kč. Nerovnováha a jiné povídky. 55 Kč. Povídky tří zahradníků (příběhy) 140 Kč. V domě Sáry a jiné povídky. Ježíšku, já chci plamenomet (to nej z roku 2008) Inzerát knihy Miroslav Horníček Chvalozpěvy,.. v okrese Hlavní město Praha, cena 140Kč, od booklover123 na Sbazar.cz. Popis: Pětatřicet skvělých průvanů a jiné povídky, Chvalozpěvy cena za obě V dalších letech i Julius a Albert, Klaunovy rozpravy, Hovory s Janem Werichem, Chvalozpěvy, Saze na hrušce a povídky Pětatřicet skvělých průvanů nebo S paní ve spaní. Některé z těchto knih vyšly i ve zvukové formě, jednalo se o autorská čtení či autorské dramatizace zaznamenané na gramofonových deskách firmy Supraphon. Poslechněte si povídky nově natočené, především z knížky Pětatřicet skvělých průvanů, ale i ty archivní, kde své texty čte sám Miroslav Horníček. Mezi nimi samozřejmě nesmí chybět jeho plzeňské vzpomínky Saze na hrušce nebo Vyznání Mariánským Lázním v červnu a červnu v Mariánských Lázních. Horníček Miroslav ... pětatřicet skvělých průvanů Kochánek 1000 československých nej ... Čechov Anton Pavlovič Anna na krku a jiné povídky Mahler Zdeněk Ano, Masaryk ... Bez kvantovej fyziky by ani vaše raňajky, ani množstvo iných vecí nebolo možných. Autor svetových bestsellerov Chad Orzel vám vysvetlí prečo. Úchvatná fyzika... Pětatřicet skvělých průvanů. Miroslav Horníček. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 5.0 z 5 hvězdiček 1 hodnocení čtenářů Kniha Produkt je vyprodaný. Horníčkovu hereckou a režijní tvorbu od samého počátku provázejí také autorská díla (své první prózy publikoval již jako mladičký úředník plzeňské nemocnice). ... ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů ...

INFORMACE

AUTOR
Miroslav Horníček
DIMENZE
7,72 MB
NÁZEV SOUBORU
Pětatřicet skvělých průvanů: a jiné povídky.pdf

POPIS

Horníčkovu hereckou a režijní tvorbu od samého počátku provázejí také autorská díla (své první prózy publikoval již jako mladičký úředník plzeňské nemocnice). Ani ve svých povídkách M. Horníček nezapře svůj tvůrčí naturel: jejich humor nepostrádá laskavost, poetizaci skutečnosti a hlubokou lidskou moudrost. Knihu tvoří dva již dříve samostatně vydané povídkové soubory – Pětatřicet skvělých průvanů a S paní ve spaní. Zbývá snad jen dodat, že název této knížce dala povídka, kterou tak obdivoval Horníčkův jevištní partner – nesmrtelný Jan Werich.

Chcete si přečíst knihu?Pětatřicet skvělých průvanů: a jiné povídky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miroslav Horníček. Číst Pětatřicet skvělých průvanů: a jiné povídky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY