Představy o dvacátém století

Představy o dvacátém století - Peter Hoeg | Jesuslecitona.org

...ion: 6:57. debramorch84 37,499 views Představy o dvacátém století ... Kniha: Představy o dvacátém století (Peter Hoeg) | Martinus ... . Peter Hoeg. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.2 z 5 hvězdiček 2 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 3 ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, ve čtvrtek 14.5. u Vás doma (Typy ... Kniha: Představy o dvacátém století (Peter Hoeg). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Kniha: Představy o dvacátém století Autor: Peter Hoeg Jednotlivé úseky románu se soustřeďují na osoby z dánské společnosti, jejichž sny a idylické záměry vytvářely dánskou představu o 20. století. Cit pana Høega pro dvacáté století Peter Høeg: Před ... Kniha Představy o dvacátém století - Hoeg Peter | Dobré ... ... . století. Cit pana Høega pro dvacáté století Peter Høeg: Představy o dvacátém století, překlad Robert Novotný, Argo, 2003. Nakladatelství Argo vydává románový debut Dána Petera Høega Představy o dvacátém století (1988), autora bestselleru Cit slečny Smilly pro sníh.. O času, který stojí Na panství Temný vršek se někdy kolem roku 1700 zastavil čas, zdejší hrabě totiž ... Všechny informace o produktu Kniha Představy o dvacátém století - Peter Høeg, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Představy o dvacátém století - Peter Høeg. Představy o dvacátém století. Peter Hoeg. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.2 z 5 hvězdiček 1 hodnocení čtenářů Kniha Produkt je vyprodaný. Když v roce 1988 vyšel tento autorův debut, způsobil senzaci. Byl označen za nejlepší dánskou prvotinu desetiletí a autor za něj sklidil několik literárních cen. Kniha vlastně ani ... Když v roce 1988 vyšel tento autorův debut, způsobil senzaci. Byl...

INFORMACE

AUTOR
Peter Hoeg
DIMENZE
4,67 MB
NÁZEV SOUBORU
Představy o dvacátém století.pdf

POPIS

Když v roce 1988 vyšel tento autorův debut, způsobil senzaci. Byl označen za nejlepší dánskou prvotinu desetiletí a autor za něj sklidil několik literárních cen. Kniha vlastně ani jako debut nepůsobí, naopak vyvolává dojem, že se jedná o dílo autora zralého, zkušeného a sebevědomého. Je svérázně pojatými dějinami dánských snů, tj. (nezřídka idealizovaných) představ, které si Dánové o sobě vytvářeli v posledních zhruba pěti stech letech. Autor se s nimi a především s jejich odvrácenou stranou nemilosrdně vyrovnává v duchu magického realismu a jeho neomezených možností s nadsázkou, s černým humorem a sarkastickým šklebem. V tomto románu se poprvé objevují témata a motivy, které spisovatel rozvíjí ve svých dalších dílech, mj. i v u nás úspěšných a oblíbených knihách Příběhy jedné noci (česky 1999) a Cit slečny Smily pro sníh (česky 1997).

Chcete si přečíst knihu?Představy o dvacátém století ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter Hoeg. Číst Představy o dvacátém století Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY