Energie - Znalosti pod okénky

Energie - Znalosti pod okénky - Alice James | Jesuslecitona.org

...zkoumej, jaké nové vzrušující vynálezy vědci vymýšlejí pro obstarávání energie v budoucnu ... Energie - Znalosti pod okénky ... . Kniha obsahuje více než 65 ... Co je to energie, kde ji bereme a jak ovlivňuje naše životy? Podívej se pod okénko a zjisti, co všechno o energii už víme a jak to s energií bude v budoucnu. Všichni potřebujeme pro náš život energii. Hodně energie. Podívej se pod okénko a zjisti, co to energie je, proč ji potřebujeme a jak její získávání ovlivňuje naši planetu. Všichni potřebujeme pro náš život energii. Hodně energie. Podívej se pod okénko a zjisti, co ... Energie - Znalosti pod okénky - James Alice - Megaknihy.cz ... . Všichni potřebujeme pro náš život energii. Hodně energie. Podívej se pod okénko a zjisti, co to energie je, proč ji potřebujeme a jak její získávání ovlivňuje naši planetu. Energie - Znalosti pod okénky Autor: James, Alice Nakladatel: Svojtka & Co. EAN: 9788025624920 ISBN: 978-80-256-2492- Originál: See Inside Energy Překlad: Vašašová, Lenka Popis: 1× kniha, lepená, 16 stran, česky Rozměry: 22 × 28,3 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) Kniha: Energie -- Znalosti pod okénky - Alice James. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... 0 hodnocení Energie - Znalosti pod okénky 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Všichni potřebujeme pro náš život energii. Hodně energie. Podívej se pod okénko a zjisti, co to energie je, proč ji potřebujeme a jak její získávání ovlivňuje naši planetu. Prozkoumej, jaké ... Energie - Znalosti pod okénky. Co je to energie, kde ji bereme a jak ovlivňuje naše životy? Podívej se pod okénko a zjisti, co všechno o energii už víme a jak to s energií bude v budoucnu. Energie Znalosti pod okénky . Alice James; ... Podívej se pod okénko a zjisti, co to energie je, proč ji potřebujeme a jak její získávání ovlivňuje naši planetu. Prozkoumej, jaké nové vzrušující vynálezy vědci vymýšlejí pro obstarávání energie v budoucnu. Kniha obsahuje více než 65 odklápěcích okének, a ta...

INFORMACE

AUTOR
Alice James
DIMENZE
12,82 MB
NÁZEV SOUBORU
Energie - Znalosti pod okénky.pdf

POPIS

Všichni potřebujeme pro náš život energii. Hodně energie. Podívej se pod okénko a zjisti, co to energie je, proč ji potřebujeme a jak její získávání ovlivňuje naši planetu. Prozkoumej, jaké nové vzrušující vynálezy vědci vymýšlejí pro obstarávání energie v budoucnu. Kniha obsahuje více než 65 odklápěcích okének, a tak je čtení a objevování ještě zábavnější! Jednotlivé dvoustrany se zabývají popisem energie jako takové, fosilními palivy a jejich dopadem na životní prostředí, energií v atomech, obnovitelnou energií z přírodních zdrojů i vizemi vědců do budoucna.Všichni potřebujeme pro náš život energii. Hodně energie. Podívej se pod okénko a zjisti, co to energie je, proč ji potřebujeme a jak její získávání ovlivňuje naši planetu. Prozkoumej, jaké nové vzrušující vynálezy vědci vymýšlejí pro obstarávání energie v budoucnu. Kniha obsahuje více než 65 odklápěcích okének, a tak je čtení a objevování ještě zábavnější! Jednotlivé dvoustrany se zabývají popisem energie jako takové, fosilními palivy a jejich dopadem na životní prostředí, energií v atomech, obnovitelnou energií z přírodních zdrojů i vizemi vědců do budoucna.

Chcete si přečíst knihu?Energie - Znalosti pod okénky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alice James. Číst Energie - Znalosti pod okénky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY