Wall Street a bolševická revoluce

Wall Street a bolševická revoluce - Antony C Sutton | Jesuslecitona.org

... představuje v úplně jiném světle, než byla doposud vnímána ... Wall street a bolševická revoluce | Slovanská kultura ... . Foto: Jan Rychetský Popisek: Vladimir Iljič Lenin reklama V těchto dnech si připomínáme sté výročí Velké říjnové socialistické revoluce. Objevují se různé články o zapojení finančních kruhů z Wall Street, amerických Židů, Rothschildů, mluví se též o napojení Lenina na Němce, Trockého na britské tajné služby… Antony C. Sutton - Wall Street a Bolševická revoluce 1917 CZ. Profesor An ... Nová kniha od vydavateľstva Veritas - Wall Street a ... ... . Sutton - Wall Street a Bolševická revoluce 1917 CZ. Profesor Antony Cyrill Sutton byl profesorem ekonomie v Los Angeles. Mezi jeho nejdůžitější knižní tituly patří Wall Street and the Bolshevik Revolution, Wall Street and the Rise of Hitler and Wall Street and FDR. Bolševická revoluce z listopadu roku 1917 patří k událostem, které zásadním způsobem změnily chod dějin v průběhu 20. století. Kniha Antonyho C. Sutto... Wall Street a bolševická revoluce - Antony C. Sutton | Databáze knih Všechny informace o produktu Kniha Wall Street a bolševická revoluce - Antony C. Sutton, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Wall Street a bolševická revoluce - Antony C. Sutton. Objednávejte knihu Wall Street a bolševická revoluce v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Kupte knihu Wall Street a bolševická revoluce (Antony C. Sutton) s 30 % slevou za 237 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 16 miliónů titulů. Kupte knihu Wall Street a bolševická revoluce (Antony C. Sutton) za 14.80 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 20 miliónov titulov. Prof. Antony C. Sutton - Wall street a bolševická revoluce 1917 - Cz titulky. Add page description. Edit . 9k views. 1 editor. edited 1+ month ago. Home. Tip: Highlight text to annotate itX. Takže se vrátíme k Bolševické revoluci. A jedna z ironií je, že oba jak Lenin tak Trotsky byli v exilu. PODPORUJEME ZAUJÍMAVÉ PROJEKTY Novovzniknuté vydavateľstvo Veritas prináša knihu od britsko-amerického profesora Antonyho Cyrill Suttona, ktorý sa vo svojom ... Wall Street a bolševická revoluce. Antony C. Sutton. Bolševická revoluce z listopadu roku 1917 patří k událostem, které zásadním způsobem změnily chod dějin v průběhu 20. století. > Vše > Wall Street a bolševická revoluce. Zajímavá cena -27%. Wall Street a bolševická revoluce. Antony C. Sutton. Značka: Veritas Výrobní číslo: 978-80-972879-1-7 EAN: 9788097287917 Náš kód: 91476 339 Kč ... Pro...

INFORMACE

AUTOR
Antony C Sutton
DIMENZE
10,73 MB
NÁZEV SOUBORU
Wall Street a bolševická revoluce.pdf

POPIS

Bolševická revoluce z listopadu roku 1917 patří k událostem, které zásadním způsobem změnily chod dějin v průběhu 20. století. Kniha Antonyho C. Suttona ji čtenáři představuje v úplně jiném světle, než byla doposud vnímána. Podle autora nebylo příčinou revoluce jen vyústění vnitřních faktorů v Ruském impériu, ale velmi zásadním způsobem do jejího průběhu zasáhli také mezinárodní finančníci. Kniha upozorňuje na skutečnost, že cestu ze Švýcarska do Ruska, na kterou se Lenin vydal se svými revolucionáři v roce 1917, umožnil a financoval německý generální štáb. Zdroje těchto německých peněz byly spojené s bankou Nya Banken, v jejímž čele stál v té době Olof Aschberg. Ten se poté stal ředitelem Ruskombank, první sovětské mezinárodní banky. Autor také nachází pozoruhodné souvislosti mezi pobytem Lva Trockého v USA a jeho návratem do Ruska, kde se měl v úmyslu zúčastnit revoluce. Mise Amerického Červeného kříže, který navštívil Rusko v roce 1917, je pak v autorově pojetí interpretována zcela jinak, než jako humanitární akce. Autor ukazuje, že v pozadí této mise stál vlivný bankéř William Boyce Thompson a dodává, že se jí zúčastnili i zástupci podniků spjatí s působením Morgana a Rockefellera. Ti společně dominovali nejen na Wall Street, ale i v hospodářské struktuře Spojených států jako takových. Před očima čtenáře se tak odkrývá fascinující příběh ukrytý za historickou událostí, o níž se domníval, že již vše podstatné dávno ví.

Chcete si přečíst knihu?Wall Street a bolševická revoluce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Antony C Sutton. Číst Wall Street a bolševická revoluce Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY