Sportovní talent: komplexní přístup

Sportovní talent: komplexní přístup - Michal Vičar | Jesuslecitona.org

....cz ... Sportovní talent je v knize rozebírán z hlediska kinantropologie, psychologie, sociologie, genetiky, filozofie a dalších vědních disciplín ... Sportovní talent - komplexní přístup | Odborná literatura ... ... . Autor popisuje možnosti identifikace a kultivace talentu a srovnává modely jeho rozvoje. Určuje psychické... Hledáte Sportovní talent - komplexní přístup od Michal Vičar? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Sportovní talent - komplexní přístup . Abstrakt je k dispozici zde. Kateřina Vejvodová . Kateřina Vejvodová ... Vičar ... Sportovní talent - komplexní přístup - Vičar Michal ... ... . 33 prodejen po celé ČR Sportovní talent - komplexní přístup . Abstrakt je k dispozici zde. Kateřina Vejvodová . Kateřina Vejvodová ... Vičar Michal: Sportovní talent - komplexní přístup. Autor: Vičar Michal. Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner. Sportovní talent je v knize rozebírán z hlediska kinantropologie, psychologie, sociologie, genetiky, filozofie a dalších vědních disciplín. Autor popisuje možnosti identifikace a kultivace talentu a ... Název: Sportovní talent - komplexní přístup. Autor: Michal Vičar. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Sport & hry; ISBN: 978-80-271-0841-1. EAN: 9788027108411. Objednací kód: NA332562 Sportovní talent je v knize rozebírán z hlediska kinantropologie, psychologie, sociologie, genetiky, filozofie a dalších vědních disciplín. Autor popisuje možnosti identifikace a kultivace talentu a srovnává modely jeho rozvoje. Určuje psychické vlastnosti potřebné k tomu, aby se sportovec probojoval až na vrchol. Sportovní talent - komplexní přístup - Vičar Michal - Sportovní talent je v knize rozebírán z hlediska kinantropologie, psychologie, sociologie, genetiky, filozofie a dalších vědních disciplín. Autor popisuje možnosti identifikace a kultivace talentu Řízení velkého oddělení, řízení 5 - 10 lidí, řízení většího projektu 7. Organizace práce pro několik lidí - Řízení oddělení, řízení malého projektu - dva až pět lidí. - řízení zájmového kroužku - klubu 8. Organizace složité práce jen pro sebe Velmi rozsáhlé úkoly jednotlivce: - zpracování nové koncepce, - náročný lékařský zákrok ... komplexní přístup. 100% 5 1. ... O čem je kniha Sportovní talent? Sportovní talent je v knize rozebírán z hlediska kinantropologie, psychologie, sociologie, genetiky, filozofie a dalších vědních disciplín. Autor popisuje možnosti identifikace a kultivace talentu a srovnává modely jeho rozvoje. Určuje psychické vlastnosti ... Sportovní talent je v knize rozebírán z hlediska kinantropologie, psychologie, sociologie, genetiky, filozofie a dalších vědních disciplín. Autor popisuje možnosti identifikace a kultivace talentu a srovnává modely jeho rozvoje. Určuje psychické vlastnosti potřebné k tomu, aby se sportovec probojoval až na vrchol. Sportovní talent je v knize rozebírán z hlediska kinantropologie, psychologi...

INFORMACE

AUTOR
Michal Vičar
DIMENZE
11,27 MB
NÁZEV SOUBORU
Sportovní talent: komplexní přístup.pdf

POPIS

Sportovní talent je v knize rozebírán z hlediska kinantropologie, psychologie, sociologie, genetiky, filozofie a dalších vědních disciplín. Autor popisuje možnosti identifikace a kultivace talentu a srovnává modely jeho rozvoje. Určuje psychické vlastnosti potřebné k tomu, aby se sportovec probojoval až na vrchol. Zabývá se ranou specializací, kvalitou tréninku, všestranností a vlivy prostředí. Nezapomíná ani na filozofický a především etický rozměr tématu – stanovuje principy, které je nutné dodržovat, aby se zabránilo psychickému či fyzickému poškozování dítěte a porušování jeho práv. Kniha je určena odborné i sportovní veřejnost – především trenérům, manažerům a funkcionářům klubů i samotným sportovcům a jejich rodičům. Text obohacují příběhy sportovců, rozhovory s významnými osobnostmi a příklady i zkušenosti z praxe.

Chcete si přečíst knihu?Sportovní talent: komplexní přístup ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michal Vičar. Číst Sportovní talent: komplexní přístup Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY