Půst

Půst - Martin Mainer | Jesuslecitona.org

... shodíte. Jaké jsou přesně pravidla přerušovaného půstu a pro ... Co Bible říká o půstu? Mají ho křesťané držet? ... ... Téma půst hubnutí na wiki.blesk.cz. Přečtěte si veškeré aktuální informace o tématu půst hubnutí - nejnovější články, aktuality, fotografie, videa. Kompletní zpravodajství na wiki.blesk.cz Jak držet půst s ovocnými a zeleninovými šťávami. Půsty, při kterých se pijí jen šťávy z ovoce a zeleniny zbaví vaše tělo toxinů a podpoří hubnutí. Jsou také zdravější, než klasické půsty o vodě, a to zejmén ... Co Bible říká o půstu? Mají ho křesťané držet? ... . Jsou také zdravější, než klasické půsty o vodě, a to zejména pro lidi, kteří nemají s půsty ... Hladovění, neboli půst patří k nejméně chápaným způsobům, jak si uchovat nebo obnovit zdraví. Pokud se podíváme do historie, dozvíme se, že půst doporučují a také praktikují všechna velká náboženství ( křesťanství, islám, buddhismus). Pouze západní lékařská věda se dívá na půst přes prsty, protože tvrdí, že slouží pouze k náboženským rituálům a ... 40 dní půst, jehož začátek stanovíš dle Měsíce a to tak, že začneš v den, kdy je Měsíc nejmenší. Největší krize pak přijde zrovna v době úplňku, tedy Měsíc Ti dodá energii v době, kdy ji nejvíce budeš potřebovat. Vychází - li výchozí pozice Měsíce na pozdní září, je lépe začít v předcházející fázi ... Půst je vynikající začátek, pokud někdo chce začít měnit svůj životní styl - půst umožňuje např. velice kvalitní start při změně životního stylu; Pročištěný organismu po Půstu je schopen regenerovat a lépe přijímá živiny dodávané potravou. Půst Otevírá dveře k hlubšímu, intimnějšímu a silnějšímu vztahu s Bohem [Jentezen Franklin] Hledání živého Krista [Jan Graubner] Postní a velikonoční zamyšlení ......

INFORMACE

AUTOR
Martin Mainer
DIMENZE
3,14 MB
NÁZEV SOUBORU
Půst.pdf

POPIS

Půst je kniha příběhů. Každá vzpomínka je příběh, autor píše pravdivě, nic si nevymýšlí, nebo jen trochu. Příběhy se valí, řadí se do více než čtyřiceti kapitol tak, jak šly za sebou, tak jak jedna inspirovala druhou. V knize jsou silné příběhy života, rodiny, příběhy přátel, žen, kamarádů, smutné i veselé i příběh party ze statku v Posázaví na konci dní, klasická post apokalyptická, veskrze opojná, drsná i humorná vize konce civilizace a vzniku nové civilizace na troskách té naší, ve které hlavní slovo má Bohyně Kalila či Kulajla a její syn, nejčistší duch Spiritus. Bohyně Cao-Ila (čti kulajla nebo kalila) je personifikovaná nalezenými sudy ve sklepení statku plné nejlepší a nejzakouřenější dvanáctileté skotské singlmalt whisky, které nikdy neubývá, magický proces materializace se nakonec naučí všichni členové nové civilizace. Syn Bohyně, Nejčistší Duch Velký Spiritus, prostupuje postupně vše a všechno. Půst je o vztahu Čechů a Němců, o vztahu Slovanů aGermánů, o vztahu Germánů a zbytku světa, o vládcích světa, o Ráji i Říši. O ženách i mužích. O pisatelově práci malířské i učitelské, o jeho komunikaci se studenty, kterou dokumentuje řadou reálných mailů. O manželství, lásce i zradě. Celou knihou se prolíná pan Čepička a jeho pes. Sere pes. Stejně tak nás na pouti Půstem provází Šeherezáda a Princ, řekl bych, hrají až hlavní vedlejší role, je-li vůbec v knize někdo hlavní a někdo vedlejší, všechny figury, protagonisti příběhů, jsou plné těl a duší a nade vším se vznáší duch Bohyně i puch alkoholu. Autor příběhy píše i sám v nich hraje, někdy až za hranou, Půst je o svobodě, lásce k přírodě, řekám, lidem i pokusem najít sám sebe. Půst je skládačka střípků paměti, myšlení, cítění, lidského snažení, je to odvážná kniha, upřímná až bolí. Jak staří často říkají, není třeba si nic vymýšlet, jeden život sám na příběh stačí a jedna mysl a imaginace ho pěkně dobarví. Můžu jen dodat, že nejedna duše si popláče, možná i duch si zaskotačí. Komplikovaná stavba, svérázná nekonečná syntax, myšlenky přeskakují z jedné na druhou, zase se slévají, zanořují a vynořují, není to lehká četba, ale je to síla. Málokomu se bude líbit a málokdo knihu dočte, právě pro ty z mála z vás to píšu.

Chcete si přečíst knihu?Půst ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Mainer. Číst Půst Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY