Etika klimatické změny: Co je a co není správné ve světe, který se otepluje

Etika klimatické změny: Co je a co není správné ve světe, který se otepluje - James Garvey | Jesuslecitona.org

...oznatků musela zastarat. Garveyho kniha však není v první řadě souborem faktů o změně globálního klimatu a vlivu ... Kniha: Etika klimatické změny - James Garvey | Knihy.ABZ.cz ... ... Etika klimatické změny vyšla původně sice již v roce 2008, takže by se mohlo zdát, že ve světle nových poznatků musela zastarat. Garveyho kniha však není v první řadě souborem faktů o změně globálního klimatu a vlivu člověka na ni, ale filosofickým dílem, jež pojímá dané téma jako morální problém. Novinku nakladatelství Filosofia „Etika klimatické změny. Co je a co není správné ve světě, který se otepluje" ... Klimaticke zmeny | Sleviste.cz ... . Novinku nakladatelství Filosofia „Etika klimatické změny. Co je a co není správné ve světě, který se otepluje" Jamese Garveyho představili hlavní editor řady... Letošní poslední Filosofická kavárna je zaměřena na dvě témata. Novinku „Etika klimatické změny. Co je a co není správné ve světě, který se otepluje" Jamese Garveyho představí hlavní editor řady Dnešní svět dr. Tomáš Hříbek a vedoucí Katedry environmentálních studií MU doc. Bohuslav Binka. Etika klimatické změny: Co je a co není správné ve světě, který se otepluje 2018; Žánry autora. Filozofie. zavřít reklamu. Nápověda - Podmínky užit ... Etika klimatické změny . Etika klimatické změny vyšla původně sice již v roce 2008, takže by se mohlo zdát, že ve světle nových poznatků musela zastarat. Garveyho kniha však není v první řadě souborem faktů o změně globálního klimatu a vlivu člověka na ni, ale filosofickým dílem, jež pojímá dané téma jako ... Novinku nakladatelství Filosofia Etika klimatické změny. Co je a co není správné ve světě, který se otepluje Jamese.. Pohled Davida Attenborougha na fakta kolem změny klimatu probíhající v dnešním světě se zaměřením na vyplývající známá i budoucí nebezpečí. GARVEY, J.: Etika klimatické změny. Co je a co není správné ve světě, který se otepluje : 419-424 : Aktuálne číslo. Dumitru, A.C.: Deconstructing the Constituency of the Public Reason. Taking Systematic Conspiracy Theorists out of the Legitimation Pool Dolník, J.: Základ ... Historie a změny klimatu - Pascal Acot . Francouzský historik P...

INFORMACE

AUTOR
James Garvey
DIMENZE
7,39 MB
NÁZEV SOUBORU
Etika klimatické změny: Co je a co není správné ve světe, který se otepluje.pdf

POPIS

Etika klimatické změny vyšla původně sice již v roce 2008, takže by se mohlo zdát, že ve světle nových poznatků musela zastarat. Garveyho kniha však není v první řadě souborem faktů o změně globálního klimatu a vlivu člověka na ni, ale filosofickým dílem, jež pojímá dané téma jako morální problém. To znamená, že některé faktické informace, jež Garvey uvádí, je třeba ve světle nových poznatků aktualizovat, ale filosofický obsah jeho knihy a návrhy na řešení situace jsou nejen stále platné, nýbrž vyznívají nyní naléhavěji než před deseti lety. O existenci klimatické změny a vlivu člověka na ni lze totiž dnes pochybovat ještě méně než tehdy, avšak lidstvo mezitím udělalo pro řešení ekologické krize žalostně málo a vyhlídka na katastrofu nabyla ještě reálnějších obrysů. Vzhledem k tomu, že téma se tak či onak týká nás všech, je rovněž záslužné.

Chcete si přečíst knihu?Etika klimatické změny: Co je a co není správné ve světe, který se otepluje ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor James Garvey. Číst Etika klimatické změny: Co je a co není správné ve světe, který se otepluje Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY