Sherlock 1: Studie v růžové

Sherlock 1: Studie v růžové - Steven Moffat | Jesuslecitona.org

...do Londýna a vzhledem k nepříliš uspokojivé výši své penze nutně potřebuje spolubydlícího ... Sherlock 1 - Studie v růžové - Mark Gatiss,Steven Moffat ... ... . Toho shodou okolností shání i Sherlock Holmes, detektivní poradce - jediný ... Zboží ze stejné kategorie - Sherlock 1 - Studie v růžové Rudo Vysoce zábavná kniha, jejíž nekorektní černý humor se pohybuje na škále od duchaplné ... Kniha: Sherlock 1 - Studie v růžové - Steven Moffat; Mark Gatiss; Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých ... Sherlock 1 - Studie v růžové skladem - MegaComics ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Kniha: Sherlock 1: Studie v růžové (Steven Moffat a Mark Gatiss). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Sherlock - 1x01. Studie v růžové (WEBRip-Cz SS23 bt).avi. 1:27:27; 797 MB; +1...

INFORMACE

AUTOR
Steven Moffat
DIMENZE
11,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Sherlock 1: Studie v růžové.pdf

POPIS

Bývalý vojenský lékař John Watson se vrací z Afghánistánu do Londýna a vzhledem k nepříliš uspokojivé výši své penze nutně potřebuje spolubydlícího. Toho shodou okolností shání i Sherlock Holmes, detektivní poradce – jediný na světě, alespoň to sám tvrdí! – a veskrze podivuhodný člověk, který při přemýšlení hraje na housle, někdy celé dny nepromluví ani slovo a jeho dedukční schopnosti pravidelně zachraňují reputaci Scotland Yardu. Jejich setkáním pak začíná nejen jedno z nejslavnějších přátelství v dějinách literatury, ale též vynikající japonská adaptace neméně vynikajícího britského seriálu „Sherlock“.

Chcete si přečíst knihu?Sherlock 1: Studie v růžové ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Steven Moffat. Číst Sherlock 1: Studie v růžové Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY