Rozmarné příběhy podle Nového zákona

Rozmarné příběhy podle Nového zákona - Václav Umlauf | Jesuslecitona.org

...Blog / Nejčastější dotazy a ... Nejčastější dotazy a odpovědi na téma nového tzv ... Umlauf Václav - iKarmel.cz ... . protikuřáckého zákona (č. 65/2017 Sb.) "Zákon č. 65/2017 Sb., o ochraně zdraví před škodlivými účinky návykových látek, (tzv. „protikuřácký zákon") nahradí od 31. května 2017, tedy v den, který je již ... Podle nového zákona č. 435/2004 Sb. o zaměstnanosti, který nabyl účinnosti 1. října 2004, došlo k přejmenování osob se ZPS, které zákon nově terminologicky oz ... Zlevněné - ikarmel.cz ... . října 2004, došlo k přejmenování osob se ZPS, které zákon nově terminologicky označuje jako „osoby se zdravotním postižením". Namísto pojmu „občan" se nově používá pojem „fyzická osoba". Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin....

INFORMACE

AUTOR
Václav Umlauf
DIMENZE
4,33 MB
NÁZEV SOUBORU
Rozmarné příběhy podle Nového zákona.pdf

POPIS

Knížka apokryfních povídek navazuje na literární žánr založený v českém prostředí spisovatelem Karlem Čapkem (Kniha apokryfů). Ve třinácti příbězích autor zúročuje nejen své teologické a filozofické vzdělání, ale také své životní a čtenářské zkušenosti. Autorovi v nich totiž nejde pouze o aktualizaci některých teologických novozákonních témat a kritiku mnohých současných církevních nešvarů, ale o vyjádření obecně lidských problémů.

Chcete si přečíst knihu?Rozmarné příběhy podle Nového zákona ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Umlauf. Číst Rozmarné příběhy podle Nového zákona Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY