Národ a stát v českých dějinách

Národ a stát v českých dějinách - Václav Ryneš | Jesuslecitona.org

... stepí. Vladislav II. Národ a stát českých dějinách ... Národ a stát v českých dějinách - Nakladatelství EPOCHA s.r.o. ... . Tento produkt si právě prohlíží: 1 člověk 1 člověk Název: Národ a stát v českých dějinách. Autor: Václav Ryneš. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Politika, hospodářství; Literatura faktu › Dějiny; ISBN: 978-80-7557-166-3. EAN: 9788075571663. Objednací kód: NA333767 Publicista Václav Ryneš při příležitosti sto let od výročí Československa a třiceti let od demokratické státnosti předkládá české veřejnosti publikaci Národ a stát v českých dějinách, která obsahuje dvě politologické studie Kontinuita českých dějin a Když křižovali český národ. Publicista Václav Ryneš při příležitosti sto let o ... Národ a stát v českých dějinách připomíná stoleté výročí ... ... . Publicista Václav Ryneš při příležitosti sto let od výročí Československa a třiceti let od demokratické státnosti předkládá české veřejnosti publikaci Národ a stát v českých dějinách, která obsahuje dvě politologické studie Kontinuita českých dějin a Když křižovali český národ. Národ a stát v českých dějinách Ryneš, Václav. 3 dny. Naše cena: 286 Kč (e-book) Národ a stát Ryneš, Václav. skladem. Naše cena: 159 Kč Jeden svet Singer, Peter. 3 dny. Naše cena: 214 Kč Malý český člověk a skvělý český národ. Národní identita a postkomunistická transformace společnosti Národ a stát v českých dějinách autor: Ryneš Václav doporučená cena: 325 K ... Po smrti Albrechta nastala v Českých zemích krize - stát byl bez panovníka a o českou korunu nejevil nikdo zájem. V roce 1458 se stal prvním českým voleným králem Jiří z Poděbrad, který stál v očích Evropy jako kacíř kvůli jeho husitského vyznání. Publicista Václav Ryneš při příležitosti sto let od výročí Československa a třiceti let od demokratické státnosti předkládá české veřejnosti publikaci Národ a stát v českých dějinách, která obsahuje dvě politologické studie Kontinuita českých dějin a Když křižovali český národ. Publicista Václav Ryneš při příležitosti sto let od výročí Československa a třiceti let od demokratické státnosti předkládá české veřejnosti publikaci Národ a stát v českých dějinách, která obsahuje dvě politologické studie Kontinuita českých dějin a Když křižovali český národ....

INFORMACE

AUTOR
Václav Ryneš
DIMENZE
6,41 MB
NÁZEV SOUBORU
Národ a stát v českých dějinách.pdf

POPIS

Publicista Václav Ryneš při příležitosti sto let od výročí Československa a třiceti let od demokratické státnosti předkládá české veřejnosti publikaci Národ a stát v českých dějinách, která obsahuje dvě politologické studie Kontinuita českých dějin a Když křižovali český národ. Kontinuita českých dějin představuje studii zaměřenou na vývoj českých dějin v evropském kontextu. V textu se promítají různé dějinné souvislosti, politické a společenské, které propojují vznik kontinuity a integrity českého národa. Studie Když křižovali český národ představuje určitý pohled na dobu první, druhé a třetí Československé republiky. Autor upozorňuje na krizové okamžiky od demokracie přes hnědou totalitu až k rudé a vzniku socialismu. Obě studie představují široký politický úhel pohledu na českou národní a československou státnost.

Chcete si přečíst knihu?Národ a stát v českých dějinách ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Ryneš. Číst Národ a stát v českých dějinách Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY