Modrý kód

Modrý kód - - | Jesuslecitona.org

... Sledujte dříve než v TV. Další epizody ... Modrý kód, 8. epizoda - Nové drogy | Prima ... . Modrý kód (252) - Záskok Modrý kód (253) - Spolupráce Modrý kód (254) - Comeback Přehrává se. Modrý kód (8) - Nové drogy reklama . Články. Že by měl David Hofbauer syna? Mrkněte se na to v Modrém kódu ONLINE ... Na urgentu přijímají malou holčičku, na kterou měl dohlížet její starší bratr. Dohlížel špatně, takže se holčička těžce zranila na dětském hřišti. Vypadá to na rodinnou tragédii. A není ... Modrý kód - YouTube ... . Vypadá to na rodinnou tragédii. A není jediná, odcházející Prokop musí ještě před odjezdem na kliniku do Prahy zachránit život vlastní mámě. Hrají S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, O. Rychlý, E ... Videoreportáž: Herci seriálu Modrý kód opět na place! Jak se natáčí v době pandemie? Tomáš Měcháček ze seriálu Modrý kód: Z natáčení rovnou pod kudlu! Prokop, nebo Maty? Lauřino dilema v seriálu Modrý kód pokračuje už ve středu. Jste na urgentním příjmu. Začíná boj o život. Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2017). Doktorka Lucie Krutinová je svědkem nehody dvou mladých lidí na kole. Nic ale není jak vypadá. Z obyčejného pádu se nakonec stane boj o život mladé ženy a z dvojice zamilovaných tajní milenci. Doktor Žák se musí poprat se smrtí manželky a vezme to za špatný ... Více videí najdete na instagramu @modry_kod_hlasky_ Angelina Jordan - Bohemian Rhapsody - America's Got Talent: The Champions One - January 6, 2020 - Duration: 4:49. Clark Destry Recommended for you Seriál Modrý kód online - Lékařské drama se inspiruje skutečnými příběhy pacientů, lékařů a všech dalších pracovníků na urgentním příjmu. Modrý kód - Písničky v rubavské realitě 4.díl - Duration: 0:41. Modry_kod_ hlasky_ 30,795 views. 0:41. Prokop a Saša - JEJICH PŘÍBĚH II Modrý kód II - Duration: 3:39. Modrý Kód uploaded a video 3 years ago 0:18. Nový seriál plný emocí a doopravdových záležitost í ... VeyTerZ 628,896 views. Seriál Modrý kód a David Gránský informují. 1. část. - Duration: 0:48. CelebrityTime 70,984 views. Zach King Magic Vines Compilation ... Adrenalin v Modrém kódu. To musíte vidět! Ce...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
6,66 MB
NÁZEV SOUBORU
Modrý kód.pdf

POPIS

Jste zpět na urgentu a začíná boj o život! Vraťte se do nemocnice Rubava a využijte jedinečné možnosti podívat se na pokračování případů, které se už do seriálu nevešly. Přemýšleli jste nad tím, jak to s některými pacienty dopadlo? V této knize se dozvíte, co se jim dělo dále, a to jak ze zdravotního hlediska, tak i v osobním životě. V knize také najdete příručku první pomoci od Českého červeného kříže, díky které si budete umět poradit v každé situaci.

Chcete si přečíst knihu?Modrý kód ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Modrý kód Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY