333 největších záhad vesmíru

333 největších záhad vesmíru - František Martínek, | Jesuslecitona.org

...doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů ... 333 největších záhad vesmíru - Tomáš Přibyl,Švanda Michal ... ... . 333 největších záhad vesmíru. Tomáš Přibyl, Michal Švanda, František Martinek. Země * Slunce * Měsíc * Planety * Hlubiny vesmíru * Měsíce * Černé díry * Exoplanety * Supernovy * Mlhoviny * Hvězdokupy * Sluneční soustava * Komety a meteority * Galaxie * Astrofyzika Jak vypadají kosmické objekty? 333 největších záhad vesmíru. Kolektiv. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 5.0 z 5 hvězdiček 2 ho ... 333 největších záhad vesmíru / Nejlevnější knihy ... . Kolektiv. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 5.0 z 5 hvězdiček 2 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 3 ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, ve čtvrtek 21.5. u Vás doma (Typy ... Kniha: 333 největších záhad vesmíru (Michal Švanda, František Martinek a Tomáš Přibyl). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! 333 největších záhad vesmíru. Původní cena: ... To je jen hrstka z celkem 333 palčivých záhad a otázek, na které v této publikaci hledají odpovědi přední čeští odborníci Michal Švanda, František Martinek a Tomáš Přibyl. Pravidelně přispívají do měsíčníku Tajemství vesmíru, který vychází od roku 2012 a ... Kniha 333 největších záhad vesmíru Ako vyzerajú kozmické objekty? Je naše Slnko jedinečné? Akú podobu majú galaxie inde vo vesmíre? Nájdeme iné obývané planéty? Ktorý kráter na Mesiaci je najväčší? Aké rozmedzie teplôt panuje na Marse? Čo by nasledovalo, keby sa Slnko premenilo v čiernu dieru? Môže sa hviezdokopa stať galaxií? Kniha 333 největších záhad vesmíru na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení ...

INFORMACE

AUTOR
František Martínek,
DIMENZE
11,99 MB
NÁZEV SOUBORU
333 největších záhad vesmíru.pdf

POPIS

Jak vypadají kosmické objekty? Je naše Slunce jedinečné? Jakou podobu mají galaxie jinde ve vesmíru? Najdeme jiné obývané planety? Který kráter na Měsíci je největší? Jaké rozmezí teplot panuje na Marsu? Co by následovalo, kdyby se Slunce proměnilo v černou díru? Může se hvězdokupa stát galaxií? Co by se stalo, kdyby se Země převrátila? Může černá díra zemřít? To je jen hrstka z celkem 333 palčivých záhad a otázek, na které v této publikaci hledají odpovědi přední čeští odborníci Michal Švanda, František Martinek a Tomáš Přibyl. Pravidelně přispívají do měsíčníku Tajemství vesmíru, který vychází od roku 2012 a populární formou seznamuje své čtenáře se vším, co souvisí s poznáváním kosmu.

Chcete si přečíst knihu?333 největších záhad vesmíru ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor František Martínek,. Číst 333 největších záhad vesmíru Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY