Bechtěrevova nemoc: Návod na aktivní život a průvodce cvičením

Bechtěrevova nemoc: Návod na aktivní život a průvodce cvičením - Markéta Hušáková, | Jesuslecitona.org

...vova nemoc: Návod na aktivní život a průvodce cvičením na www ... Bechtěrevova nemoc: Návod na aktivní život a průvodce cvičením ... .alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Bechtěrevova... Bechtěrevova nemoc. Nakladatelství: Grada. Podtitul: Návod na aktivní život a průvodce cvičením ... Jak je již z názvu patrné, tak aktivní životní styl se promítá zejména v praktické části knihy, kde nemocný nalezne pohybové programy s konkrétními obrázky cviků. Barevná publikace je provázena četnými barevnými ... LEVITOV ... Bechtěrevova nemoc - Návod na aktivní život a průvodce ... ... . Barevná publikace je provázena četnými barevnými ... LEVITOVÁ, A - HUŠÁKOVÁ, M. Bechtěrevova nemoc: návod na aktivní život a průvodce cvičením. 1 vyd. Praha: Grada Publishing, a.s., 2018. 258 s. ISBN 978-80-271-2008-6. Dedikováno MZCR 00023728, Progres Q 41; PAVELKA K - VENCOVSKÝ J - HORÁK P - ŠENOLT L - MANN H - ŠTĚPÁN J a kolektiv. Revmatologie. 2 aktualizované vyd. Bechtěrevova nemoc a invalidní důchod. Úvodní stránka > Bechtěrevova choroba > Bechtěrev a invalidní důchod. Několikrát jsem měl možnost přečíst i o Bechtěrevicích, kterým byl odebrán invalidní důcho, případně snížen stupeň invalidity Bechtěrevova nemoc je bolestivé, chronicky probíhající revmatické onemocnění, které především poškozuje funkce páteře. Bechtěrevova nemoc - Návod na aktivní život a průvodce cvičením . Publikace je určena pro každého s Běchtěrevovou nemocí i pro jejich nejbližší. Jako jedna z mála knih je zaměřená na komplexní přístup k léčbě ankylozující spondylitidy (axiální spondyloartritidy) a jejich časných forem. Ebook elektronická kniha Bechtěrevova nemoc: Návod na aktivní život a průvodce cvičením - autor Levitová Andrea, Hušáková Markéta - PDF, ePub, Mobi e-kniha ihned ke stažení. Onemocněli jste Vy nebo Vaši blízcí Bechtěrevovou nemocí nebo axiální spondyloartritidou? Pak je tato kniha určena právě pro Vás! Najdete Bechtěrevova nemoc - Návod na aktivní život a průvodce cvičením Levitová Andrea, Hušáková Markéta Bechtěrevova nemoc ... Cenné rady, tipy a cviky pro každodenní život. Skladem u dodavatele. Odesíláme za 2-5 dnů . 297 Kč . Časopisy jako dárek ke každé objednávce Rychlé doručení jen 69 Kč! Celý název: Bechtěrevova nemoc; Podnázev: Návod na aktivní život a průvodce cvičením; Kupte knihu Bechtěrevova nemoc (Andrea Levitová, Markéta Hušáková) s 10 % slevou za 311 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 16 miliónů titulů. Bechtěrevova nemoc - Návod na aktivní život a průvodce cvičením . Publikace je určena pro každého s Běchtěrevovou nemocí i pro jejich nejbližší. Jako jedna z mála knih je zaměřená na komplexní přístup k léčbě ankylozující spondylitidy (axiální spondyloartritidy) a jejich časných forem....

INFORMACE

AUTOR
Markéta Hušáková,
DIMENZE
10,22 MB
NÁZEV SOUBORU
Bechtěrevova nemoc: Návod na aktivní život a průvodce cvičením.pdf

POPIS

Publikace je určena pro každého s Běchtěrevovou nemocí i pro jejich nejbližší. Jako jedna z mála knih je zaměřená na komplexní přístup k léčbě ankylozující spondylitidy (axiální spondyloartritidy) a jejich časných forem. Teoretická část obsahuje informace o ankylozující spondylitidě, jejích příčinách, výskytu, projevech, diagnostice a současných léčebných možnostech, a to jak farmakologických, tak nefarmakologických. Nefarmakologická léčba se z velké části věnuje léčebné rehabilitaci a tomu co může pro úspěšnou léčbu udělat sám nemocný. Přehledná a strukturovaná kniha obsahuje režimová opatření s mnoha cennými radami a tipy, které lze využít v běžném životě. Jak je již z názvu patrné, tak aktivní životní styl se promítá zejména v praktické části knihy, kde nemocný nalezne pohybové programy s konkrétními obrázky cviků. Barevná publikace je provázena četnými barevnými fotografiemi a kresbami.

Chcete si přečíst knihu?Bechtěrevova nemoc: Návod na aktivní život a průvodce cvičením ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Markéta Hušáková,. Číst Bechtěrevova nemoc: Návod na aktivní život a průvodce cvičením Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY